Газове паливо (09123000-7 природний газ)

27.05.2021 ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» було отримане повідомлення від АТ «ОДЕСАГАЗ» №238 про припинення (обмеження) газопостачання, згідно Договору 008696 з 01 червня 2021 р., у зв’язку з відсутністю у реєстрі постачальників на червень місяць 2021 року. Згідно з вимогами Закону України від 25.12.2015 №922-VIІІ «Про публічні закупівлі» із змінами і доповненнями (далі - Закон) ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» не має можливості використати норми ст.40 та ст. 14 Закону, враховуючи дотримання строків, а саме неможливость укладання договору раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, тому договір про закупівлю природного газу станом на 01 червня 2021 року буде відсутній.

Очікувана вартість

140 466,24 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
33311890
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 65076, Одеська область, м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, буд. 18-А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ніколаєва Катерина
Володіння мовою:
Телефон:
+380487054406
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

природний газ

Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ

Кількість:

12 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

2 черв. 2021 – 31 серп. 2021

Місце доставки:

Україна, 65008, Одеська область, м. Одеса, Вул. Іцхака Рабіна, 18-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 черв. 2021 17:16

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
140 466,24 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Ляшенко Н.К.
Телефон: +380487053631 ЄДРПОУ:
39525257

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 черв. 2021 17:19

Пропозиція

140 466,24 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Скороход Ріта Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989304809 Факс:
+380989304809
ЄДРПОУ:
04415531

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

170 526,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Оксана Урбан
E-mail: [email protected] Телефон: +380664758044 ЄДРПОУ:
35718689

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

85 265,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Лариса Швед
E-mail: [email protected] Телефон: +380661147283 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38458777

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

98 052,45 грн без ПДВ

Дивитись