Поточний ремонт приміщень Житомирського центру розвитку дитини № 69 за адресою: м. Житомир, вул. Хлібна, 47; Послуги по заміні шаф, щитів, автоматів та пускової апаратури в Житомирському центрі розвитку дитини № 69 за адресою: м. Житомир, вул. Хлібна, 47; Поточний ремонт аварійних металевих сходів в Житомирському центрі розвитку дитини № 69 за адресою: м. Житомир, вул. Хлібна, 47 (ДК 021:2015 – 45000000-7: Будівельні роботи та поточний ремонт)

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Очікувана вартість

199 999,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 31 трав. 2021 15:45

до 4 черв. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 4 черв. 2021 00:00

до 11 черв. 2021 00:00

Аукціон

з 11 черв. 2021 15:39

до 11 черв. 2021 16:02

Кваліфікація

з 11 черв. 2021 16:02

до 24 черв. 2021 13:36

Пропозиції розглянуто

з 24 черв. 2021 13:36

до 15 лип. 2021 00:00

Подання пропозицій:
4 черв. 2021 00:00 – 11 черв. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
31 трав. 2021 15:45 – 4 черв. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22061887
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10029, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Хлібна, будинок 47
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Борович Вікторія Сергіївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380978309372
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Поточний ремонт приміщень Житомирського центру розвитку дитини № 69 за адресою: м. Житомир, вул. Хлібна, 47

Перейти до лоту

Очікувана вартість

137 999,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

Послуги по заміні шаф, щитів, автоматів та пускової апаратури в Житомирському центрі розвитку дитини № 69 за адресою: м. Житомир, вул. Хлібна, 47

Перейти до лоту

Очікувана вартість

60 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
3

Поточний ремонт аварійних металевих сходів в Житомирському центрі розвитку дитини № 69 за адресою: м. Житомир, вул. Хлібна, 47

Перейти до лоту

Очікувана вартість

2 000,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 черв. 2021 16:02
Електронний підпис 31 трав. 2021 15:53
Не вказано 31 трав. 2021 15:46

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 999,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Житомирський центр розвитку дитини № 69

Вас може зацікавити

Послуги з нанесення дорожньої розмітки в м. Житомирі
Послуги з нанесення дорожньої розмітки в м. Житомирі
Ім'я:
Дмитро Камінський
E-mail: [email protected] Телефон: +380632926335 ЄДРПОУ:
03344119
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

375 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт душової кімнати 2-го поверху блоку В Козелецького геріатричного пансіонату
ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт душової кімнати 2-го поверху блоку В Козелецького геріатричного пансіонату
Ім'я:
Ольга Гламазда
E-mail: [email protected] Телефон: +380680678030 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03189953

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

329 231,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт санітарної кімнати 1 поверху блоку В (біля харчоблоку)
ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт санітарної кімнати 1 поверху блоку В (біля харчоблоку)
Ім'я:
Ольга Гламазда
E-mail: [email protected] Телефон: +380680678030 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03189953

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

299 303,00 грн без ПДВ

Дивитись