ПГВ 21Т(СЗ)-035_ДК 021:2015_42520000-7 – Вентиляційне обладнання (Частини вентиляторів в асортименті)

Вимоги до предмета закупівлі викладено у Додатку №3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Місце поставки товарів: ГПУ «Полтавагазвидобування», 36008, м. Полтава, вул. Європейська, буд. 173 (для вхідного контролю); далі за адресою: Полтавська обл., Машівський р-н, с. Селещина, вул. Богдана Хмельницького, буд. 9, Центральний склад ГПУ «Полтавагазвидобування» (для відвантаження). Строк поставки товарів: Протягом 60 календарних днів з моменту отримання рознарядки Покупця, але не пізніше 29.10.2021 р. Єдиним критерієм оцінки згідно цієї спрощеної закупівлі є «ціна». Питома вага цінового критерію – 100%. Забезпечення виконання договору про закупівлю не вимагається.

Очікувана вартість

62 760,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 26 трав. 2021 12:16

до 1 черв. 2021 15:00

Прийом пропозицій

з 1 черв. 2021 15:00

до 7 черв. 2021 15:00

Аукціон

з 8 черв. 2021 14:19

до 8 черв. 2021 14:42

Кваліфікація

з 8 черв. 2021 14:42

до 15 черв. 2021 12:32

Пропозиції розглянуто

з 15 черв. 2021 12:32

до 6 лип. 2021 11:04

Подання пропозицій:
1 черв. 2021 15:00 – 7 черв. 2021 15:00
Початок аукціону:
8 черв. 2021 14:19 – 8 черв. 2021 14:42
Період уточнень:
26 трав. 2021 12:16 – 1 черв. 2021 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00153100
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 36008, Полтавська область, Полтава, вул. Європейська, буд. 173
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Роман Рогожин
Володіння мовою:
Телефон:
+380532515560
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Частини вентиляторів (Робоче колесо РК-2400-4 для градирні САВ-32)

Код ДК 021:2015: 42522100-2 Частини вентиляторів

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 29 жовт. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Частини вентиляторів (Сайлентблоки до робочого колеса РК-2400-4 градирні САВ-32

Код ДК 021:2015: 42522100-2 Частини вентиляторів

Кількість:

6 штуки

Період доставки:

до 29 жовт. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 26 трав. 2021 13:32
Кошторис 26 трав. 2021 13:32
Документи закупівлі 26 трав. 2021 13:32
Електронний підпис 26 трав. 2021 12:21
Електронний підпис 26 трав. 2021 12:21
Документи закупівлі 26 трав. 2021 13:32
Проєкт договору 26 трав. 2021 13:32
Не вказано 8 черв. 2021 14:42

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Умови оплати: Оплата по факту поставки протягом 30 календарних днів з дати поставки Товару.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
62 760,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Олена Паніматченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380459462879,+380459446176,+380459446177 ЄДРПОУ:
20054481

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 4 черв. 2021 11:54
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Цінова пропозиція 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Електронний підпис 4 черв. 2021 11:54
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52
Підтвердження відповідності 4 черв. 2021 11:52

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 черв. 2021 12:32
Протокол розгляду 15 черв. 2021 12:31

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 6 лип. 2021 11:02
Електронний підпис 6 лип. 2021 11:03

Пропозиція

58 260,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Игорь Харитонов
E-mail: [email protected] Телефон: +380503514416 ЄДРПОУ:
21541065

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 3 черв. 2021 10:00
Не вказано 3 черв. 2021 09:02
Не вказано 3 черв. 2021 09:02
Не вказано 3 черв. 2021 09:02
Електронний підпис 3 черв. 2021 10:00
Не вказано 3 черв. 2021 09:02
Не вказано 3 черв. 2021 09:02

Пропозиція

61 272,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Полтавагазвидобування"