Пластиковий контейнер для компонентів крові людини (Код ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні Код НК 024:2019 16752 Контейнер для відмивання клітин крові)

Закупівля проводиться за рахунок зекономлених коштів після проведення закупівлі UA-2021-01-25-009511-b Реактиви та реагенти 4 лоти код ДК 021:2015-33690000-3 Лікарські засоби різні ЛОТ 3 лабораторні реактиви для молекулярно-генетичних досліджень, сума економії по закупівлі становить 8128,00 грн. Закупівля за рахунок зекономлених коштів проводиться Замовником у разі виникнення додаткової потреби у товарах/роботах/послугах, якщо замовник не міг передбачити дані витрати на закупівлю товарів/робіт/послуг, та відносно них скласти річний план закупівлі на початок фінансового (бюджетного) року, оскільки не передбачалось таке інтенсивне використання товарів/робіт/послуг, та враховуючи обставини: зекономлені внаслідок проведення процедури закупівлі кошти. Законом встановлено, що заплановані закупівлі включаються до річного плану. Згідно з частиною першою статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Разом з тим частиною першою статті 4 Закону передбачена можливість внесення змін до річного плану закупівель. При цьому форма внесення змін до річного плану закупівель (зміна розміру бюджетного призначення та/або очікуваної вартості предмету закупівлі; виду закупівлі; орієнтовного початку проведення закупівлі), періодичність і характер таких змін законодавством не обмежені. Тому замовник може періодично вносити зміни до річного плану закупівель відповідно до наявного фінансування, потреби у товарах, роботах, послугах тощо, до здійснення відповідної закупівлі. Таким чином, ураховуючи, що Законом встановлено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану, у разі: 1) виникнення нової чи додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити; 2) виділення додаткових коштів; 3) перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівель; 4) перерозподілу коштів зекономлених у разі зміни ціни договору про закупівлю в бік зменшення; 5) перерозподілу коштів, які було заплановано на закупівлю іншого(их) предмету(ів) закупівлі або фінансування інших видатків; 6) відміни закупівлі або визнання її такою, що не відбулась/неукладення договору про закупівлю за результатами проведення закупівлі та необхідності здійснення нової закупівлі; 7) розірвання договору про закупівлю та необхідності здійснення нової закупівлі; 8) інших подібних випадках, замовник може вносити відповідні зміни до річного плану закупівель, шляхом створення нових та/або редагування/видалення існуючих рядків річного плану з інформацією про закупівлі. Водночас, ураховуючи поняття “предмет закупівлі”, такий предмет закупівлі (у новоствореному чи відредагованому рядку річного плану) у вищевказаних випадках вважатиметься новим предметом договору і новим предметом закупівель. Тому вид закупівлі для такого предмету закупівлі повинен визначатись замовником з урахуванням вартісних меж визначених Законом та з урахуванням категорії замовника. При цьому зважаючи на те, що планування здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, очікувана вартість такого предмету закупівлі зазначається замовником саме на момент внесення змін до річного плану, без урахування обсягів закупівель за аналогічним предметом закупівлі, які вже були здійснені у поточному році чи проводяться під час внесення змін в річний план та з дотриманням положень частини десятої статті 3 Закону, які забороняють замовнику ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону, зокрема положень частини третьої статті 10 цього Закону. (Відповідно до Листа №3304-04/54160-06 від 03.09.2020 р. Мінекономіки). Мова закупівлі - українська.

Очікувана вартість

7 918,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
30630831
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03115, м. Київ, м. Київ, просп. Перемоги, буд. 119
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Аліна Райчева
Володіння мовою:
Телефон:
+380444512289
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Пластиковий контейнер для компонентів крові людини без розчину одинарний одноразового використання стерильний WEGO, 300 мл, Shandong Weigao Group Medical Polymer Co., Ltd. (зроблено: КНР)

Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Код GMDN: 16752 Контейнер для відмивання клітин крові

Кількість:

200 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03115, м. Київ, Київ, проспект Перемоги, 119

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 трав. 2021 17:11

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
7 918,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Коваленко Наталія Борисівна
Телефон: +380563705472 ЄДРПОУ:
21869802
29
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 трав. 2021 17:14
Підписаний договір 25 трав. 2021 17:12

Пропозиція

7 918,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Київський центр трансплантації кісткового мозку" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Вас може зацікавити

Ім'я:
Крістіна Сергієнко
E-mail: [email protected] Телефон: +380665677535 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01987445
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Філь
E-mail: [email protected] Телефон: +380971964462 ЄДРПОУ:
01990683

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 690,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Юлія Шпак
E-mail: [email protected] Телефон: +380457553338 ЄДРПОУ:
01994422
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 140,19 грн без ПДВ

Дивитись