Капітальний ремонт приміщення їдальні Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_Капітальний_ремонт_їдальня_ЗОШ№2_2021", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно ч. 2 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» надається учасником у складі тендерної пропозиції згідно умов тендерної документації.

Очікувана вартість

756 632,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 18 трав. 2021 15:54

до 3 черв. 2021 00:00

Аукціон

з 3 черв. 2021 14:53

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
18 трав. 2021 15:54 – 3 черв. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
3 черв. 2021 14:53
Період уточнень:
18 трав. 2021 15:54 – 24 трав. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
3 черв. 2021 00:00
Оскарження умов тендера:
18 трав. 2021 15:54 – 30 трав. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
18 трав. 2021 16:19

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Процедуру відкритих торгів згідно предмету закупівлі «Капітальний ремонт приміщення їдальні Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області (Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)» відмінено з підстави, що передбачена згідно з п.2 ч.1 ст.32 Закону (неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути), а саме: відповідно до рішення сесії Тальнівської міської ради від 28.05.2021 «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2020 № 2/8-26 «Про бюджет Тальнівської міської територіальної громади на 2021 рік» із змінами» внесено зміни щодо розподілу коштів бюджету на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію, капітальний ремонт об'єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами у 2021 році. На цій підставі Замовник зобов’язаний внести зміни до річного плану закупівель та скасувати оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2021-05-18-005181-c через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 черв. 2021 22:04
Електронний підпис 1 черв. 2021 22:06

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41326277
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 20401, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 30 Б
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Нестеренко Аліна Юріївна
Володіння мовою:
Телефон:
380681432445
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт приміщення їдальні Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20401, Черкаська область, Тальне, вул. Майданецька, будинок 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 трав. 2021 16:19
Документи закупівлі 18 трав. 2021 16:02
Вимоги до учасника закупівлі
10 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Спосіб підтвердження відповідності

Довідка у довільній формі

Опис

учасник надає у складі тендерної пропозиції довідку у довільній формі згідно вимог тендерної документації, та яка підтверджує відсутність відповідної підстави для відмови учаснику в участі в процедурі закупівлі

Форма подачі підтвердження

Документ

Заява учасника

Опис

учасник має право надати підтвердження відсутності зазначеної підстави для відмови йому в участі у процедурі закупівлі шляхом зазначення інформації у відповідному електронному полі при поданні тендерної пропозиції

Форма подачі підтвердження

Заява

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Спосіб підтвердження відповідності

Довідка у довільній формі

Опис

учасник надає у складі тендерної пропозиції довідку у довільній формі згідно вимог тендерної документації, та яка підтверджує відсутність відповідної підстави для відмови учаснику в участі в процедурі закупівлі

Форма подачі підтвердження

Документ

Заява учасника

Опис

учасник має право надати підтвердження відсутності зазначеної підстави для відмови йому в участі у процедурі закупівлі шляхом зазначення інформації у відповідному електронному полі при поданні тендерної пропозиції

Форма подачі підтвердження

Заява

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Спосіб підтвердження відповідності

Довідка у довільній формі

Опис

учасник надає у складі тендерної пропозиції довідку у довільній формі згідно вимог тендерної документації, та яка підтверджує відсутність відповідної підстави для відмови учаснику в участі в процедурі закупівлі

Форма подачі підтвердження

Документ

Заява учасника

Опис

учасник має право надати підтвердження відсутності зазначеної підстави для відмови йому в участі у процедурі закупівлі шляхом зазначення інформації у відповідному електронному полі при поданні тендерної пропозиції

Форма подачі підтвердження

Заява

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Хто підтверджує

учасник

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Спосіб підтвердження відповідності

Довідка у довільній формі

Опис

учасник надає у складі тендерної пропозиції довідку у довільній формі згідно вимог тендерної документації, та яка підтверджує відсутність відповідної підстави для відмови учаснику в участі в процедурі закупівлі

Форма подачі підтвердження

Документ

Заява учасника

Опис

учасник має право надати підтвердження відсутності зазначеної підстави для відмови йому в участі у процедурі закупівлі шляхом зазначення інформації у відповідному електронному полі при поданні тендерної пропозиції

Форма подачі підтвердження

Заява

Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Сума існуючої заборгованості

Характер існуючої заборгованості

Причина виникнення існуючої заборгованості

Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Замовник сплачує кінцеву вартість прийнятих від Підрядника робіт на підставі Довідки про вартість виконаних робіт за формою № КБ-3 та Акту приймання виконаних робіт за формою № КБ-2В не пізніше 30 (тридцяти) календарних днів з дня підписання цих документів уповноваженими представниками Сторін, при наявності коштів на реєстраційному рахунку Замовника. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за виконані роботи здійснюється протягом 5 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування робіт, Категорія замовника - передбачена п. 3 ч.4 ст.2 Закону; Вид закупівлі - процедура закупівлі для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону. Пропозиції готуються українською мовою. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
756 632,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 784,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт покрівлі даху житлового будинку по пров. Олега Панчука, 11 в м. Чернівці
Капітальний ремонт покрівлі даху житлового будинку по пров. Олега Панчука, 11 в м. Чернівці
Ім'я:
Віталій Гулейчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380372553740 ЄДРПОУ:
44327100

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

476 183,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт фасаду житлового будинку за адресою вул. Мангаймська, 3 в м. Чернівці
Капітальний ремонт фасаду житлового будинку за адресою вул. Мангаймська, 3 в м. Чернівці
Ім'я:
Віталій Гулейчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380372553740 ЄДРПОУ:
44327100

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

493 596,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт. Заміна дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в житловому будинку ОСББ «СТАРОНАВОДНИЦЬКА 6-Б» за адресою: м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 6-Б (код ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт. Заміна дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в житловому будинку ОСББ «СТАРОНАВОДНИЦЬКА 6-Б» за адресою: м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 6-Б (код ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Валентина Скляренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442255410, +380442255427 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25772436

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 306 313,00 грн без ПДВ

Дивитись