Офісне устаткування та приладдя різне (офісний папір формату А-4)
Закупівля на 2021 рік. Перелік пунктів поставки та кількість товару згідно з Додатком до Повідомлення про намір укласти Договір
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Офісний папір формату А-4
Код ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
|
Кількість: 4 500 пачок |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 14 трав. 2021 10:50 | |
| Електронний підпис | 14 трав. 2021 10:51 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 14 трав. 2021 10:56 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 25 трав. 2021 14:42 | |
| Підписаний договір | 25 трав. 2021 14:41 |
Пропозиція
351 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Полтавський обласний центр зайнятостіВас може зацікавити
220 000,00 грн з ПДВ
Дивитись199 400,00 грн з ПДВ
Дивитись590 000,00 грн без ПДВ
Дивитись