Цукерки,халва, драже в асортименті
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначені у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої
з 11 трав. 2021 12:12
до 17 трав. 2021 09:00
з 17 трав. 2021 12:00
до 25 трав. 2021 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Цукерки,халва, драже в асортименті
Код ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
|
Кількість: 3 020 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 21008, Вінницька область, Вінниця, вул. Сонячна, будинок 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 трав. 2021 12:11 | |
| Не вказано | 11 трав. 2021 12:11 | |
| Електронний підпис | 11 трав. 2021 12:11 | |
| Не вказано | 11 трав. 2021 12:11 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Вінницький національний аграрний університетВас може зацікавити
42 669,17 грн без ПДВ
Дивитись18 750,00 грн без ПДВ
Дивитись15 000,00 грн без ПДВ
Дивитись