ДК 021-2015 (CPV):18530000-3-Подарунки та нагороди (Сувенірна продукція).

Очікувана вартість

117 680,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 11 трав. 2021 15:11

до 15 трав. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 17 трав. 2021 00:00

до 19 трав. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 19 трав. 2021 00:00

до 20 трав. 2021 20:58

Пропозиції розглянуто

з 20 трав. 2021 20:58

до 25 трав. 2021 17:21

Подання пропозицій:
17 трав. 2021 00:00 – 19 трав. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
11 трав. 2021 15:11 – 15 трав. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25250884
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79022, Львівська область, Львів, вул. Виговського буд. 7, кв. 34
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ваулін Ігор
Володіння мовою:
Телефон:
380503702821
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021-2015 (CPV):18530000-3-Подарунки та нагороди (Сувенірна продукція).

Код ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагороди

Кількість:

640 штуки

Період доставки:

24 трав. 2021 – 25 трав. 2021

Місце доставки:

Україна, 79022, Львівська область, Львів, ВУЛ. ВИГОВСЬКОГО, будинок 7, квартира 34

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
11 трав. 2021 15:11
Електронний підпис 11 трав. 2021 15:37
Документи закупівлі 11 трав. 2021 15:11
Технічні специфікації 11 трав. 2021 15:11
Проєкт договору 11 трав. 2021 15:11
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Вид забезпечення тендерної пропозиції: оригінал електронної банківської гарантії; Розмір забезпечення тендерної пропозиції: 1000,00 (одна тисяча) грн. 00 коп.; Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Банківська гарантія повинна бути видана обслуговуючим банком, реквізити якого зазначені в довідці яка містить відомості про учасника. Відомості Замовника для отримання банківської гарантії: 1. Отримувач: ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ - СПОРТИВНИЙ КЛУБ "БАГІРА" 2. Код отримувача: 25250884 3. Банк отримувача: ДКСУ в м.Київ 4. Номер рахунку: UA028201720344350002000094280 Умови електронної банківської гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена банком-гарантом згідно із заявою принципала без згоди та погодження з бенефіціаром. Обов’язок банка сплатити повну суму тендерного забезпечення (гарантована сума) за першою письмовою вимогою Замовника (бенефіціара), без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких умов, в якій буде посилання на одну з наступних підстав: • відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; • непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру; • ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону; • ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією. Банківська гарантія сформульована іншим чином, або яка містить відкладні умови набуття нею чинності, вважається такою, що не відповідає вимогам тендерної документації. Тендерні пропозиції, що не супроводжуються забезпеченням, або надане учасником забезпечення не відповідає вимогам тендерної документації, відхиляються Замовником. Разом із банківською гарантією учасником надаються копія ліцензії, виданої банку та копія документа про повноваження особи, котра підписує банківську гарантію.

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
117 680,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 000,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
1 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Новіцька Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380679620556 ЄДРПОУ:
2898111440

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 трав. 2021 22:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Цінова пропозиція 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Підтвердження відповідності 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Електронний підпис 18 трав. 2021 22:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2021 21:52

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
20 трав. 2021 20:50

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 25 трав. 2021 17:16
Електронний підпис 25 трав. 2021 17:19
Електронний підпис 25 трав. 2021 17:19

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Пропозиція

117 680,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Львівська обласна громадська організація - спортивний клуб "Багіра"

Вас може зацікавити

Пам’ятний знак до Почесної грамоти Харківської міської ради
Пам’ятний знак до Почесної грамоти Харківської міської ради
Ім'я:
Майстренко Вікторія
E-mail: [email protected] Телефон: 380677278454 ЄДРПОУ:
04059243

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

120 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Нагрудний знак “Попереду перших” I ступеню – 50 шт. Нагрудний знак “Попереду перших” IІ ступеню – 50 шт. код ДК 021:2015 – 18530000-3 Подарунки та нагороди
Нагрудний знак “Попереду перших” I ступеню – 50 шт. Нагрудний знак “Попереду перших” IІ ступеню – 50 шт. код ДК 021:2015 – 18530000-3 Подарунки та нагороди
Ім'я:
Сергій Король
E-mail: [email protected] Телефон: +380934868712 ЄДРПОУ:
26637901

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

88 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Емальовані значки на індивідуальній картонній підкладці на виконання грантового проєкту "Посилення спроможності Суспільного Мовлення у протидії дезінформації"
Емальовані значки на індивідуальній картонній підкладці на виконання грантового проєкту "Посилення спроможності Суспільного Мовлення у протидії дезінформації"
Ім'я:
Ірина Агаркова
E-mail: [email protected] Телефон: +380442949720 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23152907
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

101 097,17 грн без ПДВ

Дивитись