Поточний ремонт частини приміщення для розташування офісу поліцейського інспектора Теплицької ТГ, ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи

Очікувана вартість

100 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 7 трав. 2021 14:41

до 14 трав. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 14 трав. 2021 00:00

до 19 трав. 2021 00:00

Аукціон

з 19 трав. 2021 14:38

до 19 трав. 2021 15:01

Кваліфікація

з 19 трав. 2021 15:01

до 21 трав. 2021 13:46

Пропозиції розглянуто

з 21 трав. 2021 13:46

до 27 трав. 2021 14:20

Подання пропозицій:
14 трав. 2021 00:00 – 19 трав. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
19 трав. 2021 14:38 – 19 трав. 2021 15:01
Період уточнень:
7 трав. 2021 14:41 – 14 трав. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26234586
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 23800, Вінницька область, селище міського типу Теплик, вулиця Незалежності, 52 а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дацюк Петро Вікторович
Володіння мовою:
Телефон:
+380435321569
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт частини приміщення для розташування офісу поліцейського інспектора Теплицької ТГ

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 30 черв. 2021

Місце доставки:

Україна, 23800, Вінницька область, смт Теплик, вул. Незалежності, 52 А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 трав. 2021 14:42
Не вказано 7 трав. 2021 14:42
Не вказано 7 трав. 2021 14:42
Не вказано 19 трав. 2021 15:01
Не вказано 7 трав. 2021 14:42
Не вказано 7 трав. 2021 14:42
Електронний підпис 7 трав. 2021 14:53

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: зазначена в Додатку 3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію "Ціна", питома вага - 100 %.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
100 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Олександр Сміхульський
E-mail: [email protected] Телефон: +380674325150 ЄДРПОУ:
2646206838

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 трав. 2021 20:08
Не вказано 18 трав. 2021 20:07
Не вказано 18 трав. 2021 20:07
Не вказано 18 трав. 2021 20:07
Не вказано 18 трав. 2021 20:07
Не вказано 18 трав. 2021 20:07
Не вказано 18 трав. 2021 20:07
Не вказано 18 трав. 2021 20:07
Не вказано 18 трав. 2021 20:07
Електронний підпис 18 трав. 2021 20:08
Не вказано 18 трав. 2021 20:07

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 21 трав. 2021 13:41
Електронний підпис 21 трав. 2021 13:46

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 трав. 2021 14:20
Підписаний договір 27 трав. 2021 14:13

Пропозиція

99 500,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Тарасюк Олександр Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380982890800 ЄДРПОУ:
41462008

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 трав. 2021 13:37
Не вказано 17 трав. 2021 13:37
Не вказано 17 трав. 2021 13:37
Не вказано 17 трав. 2021 13:37
Не вказано 17 трав. 2021 13:37
Не вказано 17 трав. 2021 13:37
Не вказано 17 трав. 2021 13:37
Електронний підпис 17 трав. 2021 13:37
Не вказано 17 трав. 2021 13:37
Не вказано 17 трав. 2021 13:37
Не вказано 17 трав. 2021 13:37
Не вказано 17 трав. 2021 13:37
Не вказано 17 трав. 2021 13:37
Не вказано 17 трав. 2021 13:37

Пропозиція

100 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад Теплицької селищної ради "Теплицька станція юних техніків"

Вас може зацікавити

Послуги з поточного ремонту санвузлів навчального корпусу Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради
Послуги з поточного ремонту санвузлів навчального корпусу Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради
Ім'я:
Медвідь Тетяна Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380313138275 ЄДРПОУ:
30444332

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

151 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт з улаштування відмостки будівлі за ГП № 9 (Склад) військового містечка № ***
Поточний ремонт з улаштування відмостки будівлі за ГП № 9 (Склад) військового містечка № ***
Ім'я:
Олексій Статівко
E-mail: [email protected] Телефон: +380983992851 ЄДРПОУ:
08124865

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

85 368,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт колодязя питної води по 1 пров. Київський, 58 в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт колодязя питної води по 1 пров. Київський, 58 в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Чумак Світлана Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380432595359 ЄДРПОУ:
34849106

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

154 959,00 грн без ПДВ

Дивитись