Сибазон розчин д/ін. 5 мг/мл по 2 мл
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Atorvastatin and ezetimibe
|
Кількість: 10 Ампула |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 82400, Львівська область, м.Стрий, вул.І.Франка 8 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 трав. 2021 15:31 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 трав. 2021 15:39 | |
| Електронний підпис | 7 трав. 2021 15:40 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 18 трав. 2021 14:21 | |
| Не вказано | 18 трав. 2021 14:18 |
Пропозиція
500,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Стрийська міська дитяча лікарня"Вас може зацікавити
887,85 грн без ПДВ
Дивитись373,83 грн без ПДВ
Дивитись480,00 грн без ПДВ
Дивитись