Отримання інформації за АРІ-запитом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань - 72319000-4

Обсяг надання послуг: надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (АПІ ЄДР). Місце надання послуг: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601. Сайт постачальника послуг - www.nais.gov.ua. Строк надання послуг: 12 місяців з дати підписання договору. Умова застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до частини 2 цієї статті 40 Закону: відповідно до абзацу 4 пункту 2 частини 2 статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” від 19.09.2019 №114-IX, “якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин”.

Очікувана вартість

284 880,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00032106
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01601, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталя Бабієнко
Володіння мовою:
Телефон:
+380442540108
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Отримання інформації за АРІ-запитом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань - 72319000-4

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 трав. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 квіт. 2021 13:19

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
15%
Період (днів):
5 ( календарні )
Опис:
Перша сплата абонентської плати за Сервісну послугу здійснюється Користувачем за два календарних місяці (за поточний місяць, в якому здійснено підключення до промислового середовища, незалежно від дати початку надання Сервісної послуги в цьому місяці, та за наступний місяць) із розрахунку самостійно обраного Користувачем розміру абонентської плати за Сервісну послугу, що визначається в залежності від кількості запитів до Програмного забезпечення за один календарний місяць, протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту направлення до Підприємства повідомлення про готовність користування Сервісною послугою у промисловому середовищі.
Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
85%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
Оплата абонентської плати за Сервісну послугу здійснюється Користувачем у самостійно обраному розмірі, наведеному у Додатку 2 до Договору, щомісячно не пізніше 10-го числа поточного місяця, за наступний календарний місяць, на підставі рахунку-акту. Користувач самостійно здійснює попередню щомісячну плату за надання відомостей з Єдиного державного реєстру, яка перераховується до Державного бюджету України у розмірі та порядку, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 № 593 «Деякі питання надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», у безготівковій формі за кодом класифікації доходів бюджету 22012700 на рахунки, відкриті в органах Державної казначейської служби України (далі – Держказначейство), якщо інше не встановлено законодавством.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
284 880,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
О. А. Бережний
Телефон: +380442067138 ЄДРПОУ:
39787008
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 квіт. 2021 13:19
Електронний підпис 29 квіт. 2021 13:21

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 2 черв. 2021 11:58
Електронний підпис 2 черв. 2021 12:01

Пропозиція

284 880,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний Банк України

Вас може зацікавити

(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах з...
Ім'я:
Швець В'ячеслав Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380372583872 ЄДРПОУ:
22843868

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
Ім'я:
Ольга Сулима
E-mail: [email protected] Телефон: +380442348177 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02010787
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

199 600,00 грн без ПДВ

Дивитись