Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів за кодом СРV за ДК 021:2015 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання», (деталізований код ДК 021:2015 50112000-3 Послуги з ремонту
і технічного обслуговування автомобілів)
з 27 квіт. 2021 15:27
до 5 трав. 2021 14:00
з 5 трав. 2021 14:00
до 14 трав. 2021 12:00
з 17 трав. 2021 13:33
до 17 трав. 2021 14:00
з 17 трав. 2021 14:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Відмінити відповідно до пункту 2 частини 17 статті 14 Закону України від 19.09.2019 року № 114- ІХ «Про публічні закупівлі», спрощена процедура закупівлі відміняється замовником у разі: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства щодо закупівлі, а саме: технічна помилка у Додатку №3 « Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі» до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, яку не можливо усунути.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 трав. 2021 14:50 | |
| Не вказано | 19 трав. 2021 14:25 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів
Код ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 08301, Київська область, м.Бориспіль, вул.Гоголя,2 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 квіт. 2021 15:39 | |
| Не вказано | 27 квіт. 2021 15:27 | |
| Технічні специфікації | 27 квіт. 2021 15:27 | |
| Документи закупівлі | 27 квіт. 2021 15:27 | |
| Не вказано | 27 квіт. 2021 15:27 | |
| Не вказано | 17 трав. 2021 14:00 | |
| Не вказано | 17 трав. 2021 14:00 | |
|
|
||
| Не вказано | 27 квіт. 2021 15:27 | |
| Не вказано | 27 квіт. 2021 15:27 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 12 трав. 2021 17:34 |
| Підтвердження відповідності | 12 трав. 2021 17:32 | |
| Цінова пропозиція | 12 трав. 2021 17:32 | |
| Підтвердження відповідності | 12 трав. 2021 17:32 | |
| Підтвердження відповідності | 12 трав. 2021 17:32 | |
| Підтвердження відповідності | 12 трав. 2021 17:32 | |
| Підтвердження відповідності | 12 трав. 2021 17:32 | |
| Електронний підпис | 12 трав. 2021 17:34 | |
| Підтвердження відповідності | 12 трав. 2021 17:32 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 14 трав. 2021 10:45 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Електронний підпис | 14 трав. 2021 10:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Технічні специфікації | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Цінова пропозиція | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Технічні специфікації | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Цінова пропозиція | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 трав. 2021 10:44 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 12 трав. 2021 17:16 |
| 13 трав. 2021 14:37 | ||
| 13 трав. 2021 14:43 | ||
| Цінова пропозиція | 13 трав. 2021 14:32 | |
| Технічні специфікації | 13 трав. 2021 14:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 13 трав. 2021 14:33 | |
| Електронний підпис | 12 трав. 2021 17:16 | |
| Електронний підпис | 12 трав. 2021 17:16 | |
| Електронний підпис | 12 трав. 2021 17:16 | |
|
|
||
| 13 трав. 2021 14:34 | ||
| 13 трав. 2021 14:44 | ||
| 13 трав. 2021 14:40 | ||
| Не вказано | 13 трав. 2021 14:46 | |
| 13 трав. 2021 14:45 | ||
| 13 трав. 2021 14:35 | ||
| Не вказано | 13 трав. 2021 14:46 | |
| Підтвердження відповідності | 13 трав. 2021 14:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 13 трав. 2021 14:33 | |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області "Бориспільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"Вас може зацікавити
118 744,11 грн без ПДВ
Дивитись124 668,94 грн без ПДВ
Дивитись67 683,06 грн без ПДВ
Дивитись