Роботи з капітального ремонту на об’єкті: «Капітальний ремонт дороги приватного сектору по провулку Будівельників від вулиці Червоної до провулку Відрадного у Центральному районі міста Миколаєва»

Площа дорожнього полотна, що підлягає ремонту складає 1305 кв. м. Детальніше обсяги робіт викладені в Відомості обсягів робіт в Додатку №3 до цього оголошення.

Очікувана вартість

1 352 128,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 23 квіт. 2021 16:04

до 29 квіт. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 29 квіт. 2021 18:00

до 6 трав. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 6 трав. 2021 00:02

до 11 трав. 2021 16:05

Пропозиції розглянуто

з 11 трав. 2021 16:05

до 18 трав. 2021 12:17

Подання пропозицій:
29 квіт. 2021 18:00 – 6 трав. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
23 квіт. 2021 16:04 – 29 квіт. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05410576
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54001, Миколаївська область, Миколаїв, Інженерна, 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шарий Максим Олександрович
Володіння мовою:
Телефон:
380509828125
E-mail:
Факс:
0512375664

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Роботи з капітального ремонту на об’єкті: «Капітальний ремонт дороги приватного сектору по провулку Будівельників від вулиці Червоної до провулку Відрадного у Центральному районі міста Миколаєва»

Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Кількість:

1 305 метри квадратні

Період доставки:

до 1 вер. 2021

Місце доставки:

Україна, 54039, Миколаївська область, Миколаїв, провулок Будівельників від вулиці Червоної до провулку Відрадного

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 квіт. 2021 16:08
Електронний підпис 23 квіт. 2021 16:16
Вимоги до учасника закупівлі
2 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Пропозиція учасника обов'язково супроводжується забезпеченням пропозиції, яке має бути подане у формі електронної банківської гарантії з накладанням ЕЦП гаранта, яку подають одночасно з поданням пропозиції. Банківська гарантія повинна бути: безвідклична, безумовна, оформлена відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639 із зобов’язанням банку в разі виникнення обставин, передбачених цьому пункті оголошення спрощеної закупівлі, відшкодувати на рахунок Замовника кошти у розмірі забезпечення пропозиції. Розмір забезпечення пропозиції становить 6 500 грн. 00 коп. (шість тисяч п’ятсот грн. 00 коп.). Банківські реквізити Замовника: Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради ЄДРПОУ 05410576 МФО 820172, IBAN UA288201720355159038000046353 в ДКСУ, м. Київ. Строк дії забезпечення пропозиції Учасника має складати не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання пропозицій учасниками.

Забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Переможець спрощеної закупівлі повинен надати Замовнику забезпечення виконання договору про закупівлю – це надання переможцем закупівлі забезпечення виконання зобов’язань перед Замовником за договором про закупівлю. У строк, що не перевищує п’яти календарних днів з дати оприлюднення Замовником на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір з переможцем, переможець закупівлі повинен внести на розрахунковий рахунок Замовника забезпечення виконання договору про закупівлю в повному розмірі. Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю становить 5 відсотків ціни договору про закупівлю (вартості пропозиції Переможця). Розрахунковий рахунок (банківські реквізити) Замовника: Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради ЄДРПОУ 05410576 МФО 820172 IBAN UA288201720355159038000046353 в ДКСУ, м. Київ. Кошти, що надійшли як забезпечення виконання договору про закупівлю, якщо вони не повертаються учаснику у випадках, визначених Законом, підлягають перерахуванню до відповідного бюджету. Строк дії забезпечення виконання договору про закупівлю має складати не менше строку дії укладеного договору (до 01.09.2021 включно). Документом, що підтверджує надання забезпечення виконання договору є копія належним чином оформленої квитанції установи банку, яка прийняла перерахування забезпечення виконання договору в повному розмірі на розрахунковий рахунок Замовника, або копія платіжного доручення на перерахування забезпечення виконання договору в повному розмірі на рахунок Замовника, з відміткою банку про його прийняття. Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти календарних днів з дати оприлюднення Замовником на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати Замовнику завірену копію вказаного документу на підтвердження надання забезпечення виконання договору про закупівлю.

Спосіб підтвердження відповідності

Заява

Опис

Учасник подає заяву-згоду в довільній формі, що він погоджується у разі перемоги в закупівлі надати Замовнику забезпечення виконання договору про закупівлю в повному розмірі та у визначений Замовником спосіб.

Форма подачі підтвердження

Документ

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )
Опис:
Розрахунки за виконані Роботи Замовник здійснює за фактично виконані Роботи шляхом перерахунку коштів на рахунок Підрядника, на підставі виставлених рахунків від Підрядника, протягом 15 (п'ятнадцяти) робочих днів після підписання Сторонами Акту приймання виконаних будівельних робіт (форма КБ-2в) та Довідки про вартість виконаних будівельних робіт (форма КБ-3).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 352 128,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
7 000,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
6 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Литвиненко Аліна
E-mail: [email protected] Телефон: +380672093860 ЄДРПОУ:
3170518868

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 30 квіт. 2021 15:30
Не вказано 30 квіт. 2021 15:25
Не вказано 30 квіт. 2021 15:25
Не вказано 30 квіт. 2021 15:25
Не вказано 30 квіт. 2021 15:25
Не вказано 30 квіт. 2021 15:25
Не вказано 30 квіт. 2021 15:25
Не вказано 30 квіт. 2021 15:25
Не вказано 30 квіт. 2021 15:25
Електронний підпис 30 квіт. 2021 15:30
Не вказано 30 квіт. 2021 15:25
Не вказано 30 квіт. 2021 15:25

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 трав. 2021 16:02
11 трав. 2021 16:01

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 трав. 2021 12:14
Підписаний договір 18 трав. 2021 12:14

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
2 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
Забезпечення виконання договору
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Пропозиція

1 299 648,03 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради

Вас може зацікавити

Поточний ремонт вулиці Володимира Зарадюка в селі Кульчин Луцької міської територіальної громади (коригування)
Поточний ремонт вулиці Володимира Зарадюка в селі Кульчин Луцької міської територіальної громади (коригування)
Ім'я:
Греля Аліна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380332773159 ЄДРПОУ:
34572192

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 448 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з благоустрою населених пунктів: заміна технічних засобів регулювання дорожнім рухом (дорожні знаки), а також їх установлення в м. Шостка Сумської області
Послуги з благоустрою населених пунктів: заміна технічних засобів регулювання дорожнім рухом (дорожні знаки), а також їх установлення в м. Шостка Сумської області
Ім'я:
Тетяна Лисенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380502945769 ЄДРПОУ:
22982512

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

692 321,67 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт вулиці Виробнича (на ділянці від будинку №1б до будинку №5) в місті Луцьку Волинської області (коригування)
Поточний ремонт вулиці Виробнича (на ділянці від будинку №1б до будинку №5) в місті Луцьку Волинської області (коригування)
Ім'я:
Греля Аліна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380332773159 ЄДРПОУ:
34572192

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 339 750,00 грн без ПДВ

Дивитись