Кріпильні деталі
з 22 квіт. 2021 10:33
до 28 квіт. 2021 10:37
з 28 квіт. 2021 10:37
до 6 трав. 2021 10:37
з 7 трав. 2021 11:03
до 7 трав. 2021 11:24
з 7 трав. 2021 11:24
до 13 трав. 2021 14:46
з 13 трав. 2021 14:46
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг
Пояснення
відсутність подальшої потреби в закупівлі з такими вимогами до предмету закупівлі, що зазначені у Додатку №3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі затвердженого Протоколом щодо прийняття рішення УО №109 від 22.04.2021р.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 14 трав. 2021 14:31 | |
| Не вказано | 14 трав. 2021 14:27 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
анкери, дюбелі та саморізи в асортименті відповідно до Додатку №2 до оголошення
Код ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталі
|
Кількість: 79 000 шт |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 69095, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Шкільна,2 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 трав. 2021 11:24 | |
| Не вказано | 7 трав. 2021 11:24 | |
|
|
||
| Не вказано | 22 квіт. 2021 10:33 | |
| Електронний підпис | 22 квіт. 2021 10:35 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 5 трав. 2021 16:51 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Технічні специфікації | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Цінова пропозиція | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Електронний підпис | 5 трав. 2021 16:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 16:42 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 трав. 2021 14:44 | |
| Не вказано | 13 трав. 2021 14:42 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 5 трав. 2021 19:15 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Цінова пропозиція | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Цінова пропозиція | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Електронний підпис | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 трав. 2021 19:15 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"Вас може зацікавити
13 319,60 грн без ПДВ
Дивитись29 174,46 грн без ПДВ
Дивитись30 620,40 грн без ПДВ
Дивитись