Виготовлення науково-проектної документації: "Реставрація фасадів з підсиленням фундаментів та зміцнення мурування стін будівлі Старого Замку 1540-1548 рр., пам'ятки архітектури національного значення (ох. № 634) за адресою: вул. Замкова,12 в м.Тернополі"

Замовник вимагає надання учасниками забезпечення пропозиції у формі банківської гарантії у вигляді електронного документа, скріпленого КЕП (кваліфікованим електронним підписом ) банка-гаранта. Файл КЕП (створюється програмним комплексом, наприклад, файл у форматі .p7s) при завантажені документів повинен бути доступний для перегляду та перевірки Замовником шляхом завантаження у відповідний програмний комплекс, у якому підпис накладений. Розмір забезпечення пропозиції : 6000.00 (шість тисяч гривень 00 коп.) грн. Строк дії забезпечення пропозиції учасника (банківської гарантії) має дорівнювати або перевищувати 90 (дев`яносто) робочих днів з кінцевої дати подання пропозиції. Банківська гарантія має бути безвідклична та безумовна. Інформація для оформлення банківської гарантії: Назва замовника: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ", ЄДРПОУ 21133053 Місце знаходження замовника: Україна, 46001, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ЗАМКОВА, будинок 12; р/р № UA208201720314231004203049244 банк: Державна казначейська служба України, м. Київ Більш детально в п.2 та п.3 Розділу ІІІ Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Єдиним критерієм оцінки є: Ціна – 100%. Забезпечення виконання договору про закупівлю не вимагається. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі відповідно до Додатку 2 до Оголошення.

Очікувана вартість

1 200 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 13 квіт. 2021 11:13

до 19 квіт. 2021 18:00

Прийом пропозицій

з 19 квіт. 2021 18:00

до 22 квіт. 2021 18:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 22 квіт. 2021 18:00

до 26 квіт. 2021 11:45

Пропозиції розглянуто

з 26 квіт. 2021 11:45

до 29 квіт. 2021 10:16

Подання пропозицій:
19 квіт. 2021 18:00 – 22 квіт. 2021 18:00
Період уточнень:
13 квіт. 2021 11:13 – 19 квіт. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21133053
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 46001, Тернопільська область, Тернопіль, Замкова,12
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Томбоштейн Ілля Іванович
Володіння мовою:
Телефон:
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Виготовлення науково-проектної документації: "Реставрація фасадів з підсиленням фундаментів та зміцнення мурування стін будівлі Старого Замку 1540-1548 рр., пам'ятки архітектури національного значення (ох. № 634) за адресою: вул. Замкова,12 в м.Тернополі"

Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 46001, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ ЗАМКОВА, будинок 12

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 13 квіт. 2021 11:14
Документи закупівлі 13 квіт. 2021 11:14
Документи закупівлі 13 квіт. 2021 11:14
Документи закупівлі 13 квіт. 2021 11:14
Документи закупівлі 13 квіт. 2021 11:14
Електронний підпис 13 квіт. 2021 11:19
Електронний підпис 13 квіт. 2021 11:19
Документи закупівлі 13 квіт. 2021 11:14

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
14 ( робочі )
Опис:
Оплата виконаних робіт здійснюється за фактом їх виконання після підписання Сторонами проміжного акту прийому-передачі щодо кожного етапу окремо, або щодо роботи в цілому згідно з Календарним планом, в строк, що не перевищує 14 (чотирнадцяти) робочих днів від дати підписання Сторонами відповідних актів прийому-передачі.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 200 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
6 000,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
6 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Вербовецький Юрій Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380677406902 ЄДРПОУ:
2498703955

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 22 квіт. 2021 16:06
22 квіт. 2021 16:03
22 квіт. 2021 16:03
Підтвердження відповідності 22 квіт. 2021 16:03
Підтвердження відповідності 22 квіт. 2021 16:03
22 квіт. 2021 16:03
Електронний підпис 22 квіт. 2021 16:06
Підтвердження відповідності 22 квіт. 2021 16:03
Цінова пропозиція 22 квіт. 2021 16:03
Не вказано 22 квіт. 2021 16:03
Підтвердження відповідності 22 квіт. 2021 16:03
Підтвердження відповідності 22 квіт. 2021 16:03
Підтвердження відповідності 22 квіт. 2021 16:03
22 квіт. 2021 16:03
Підтвердження відповідності 22 квіт. 2021 16:03
Підтвердження відповідності 22 квіт. 2021 16:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 квіт. 2021 16:03
Не вказано 22 квіт. 2021 16:03
Підтвердження відповідності 22 квіт. 2021 16:03

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 квіт. 2021 11:43
26 квіт. 2021 11:32

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 квіт. 2021 10:03
Електронний підпис 29 квіт. 2021 10:03
Підписаний договір 29 квіт. 2021 09:58

Пропозиція

1 196 216,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа з греко-римської боротьби"

Вас може зацікавити

Розроблення проєкту "Реконструкція та утримання парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва "Парк санаторію Розділ"" ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування
Розроблення проєкту "Реконструкція та утримання парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва "Парк санаторію Розділ"" ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування
Ім'я:
Прудивус Галина Ярославівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380975463194 ЄДРПОУ:
44306232

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 483 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
Ім'я:
Федорищев Артем Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442719516 Факс:
+380442719216
ЄДРПОУ:
40108583
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

630 366,66 грн без ПДВ

Дивитись
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: "Реконструкція будівлі штабу (літера А) з розширенням у військовому містечку № 2 с. Вістова, Калуського району, Івано-Франківської області"
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: "Реконструкція будівлі штабу (літера А) з розширенням у військовому містечку № 2 с. Вістова, Калуського району, Івано-Франківської області"
Ім'я:
Шестопал Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: 380676541671 ЄДРПОУ:
26630218

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 842 850,29 грн без ПДВ

Дивитись