Технічне переоснащення ТП-6/0,4 кВ з заміною тр-ра типу ТМ-400/6/0,4 на тр-р типу ТМГ-400/6/0,4 ТП-208 1Т, 2Т м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 15Д

Технічне переоснащення ТП-6/0,4 кВ з заміною тр-ра типу ТМ-400/6/0,4 на тр-р типу ТМГ-400/6/0,4 ТП-208 1Т, 2Т м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 15Д

Очікувана вартість

371 057,40 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 9 квіт. 2021 14:37

до 15 квіт. 2021 10:00

Прийом пропозицій

з 15 квіт. 2021 10:00

до 20 квіт. 2021 10:00

Аукціон

з 21 квіт. 2021 14:16

до 21 квіт. 2021 14:37

Кваліфікація

з 21 квіт. 2021 14:37

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
15 квіт. 2021 10:00 – 20 квіт. 2021 10:00
Початок аукціону:
21 квіт. 2021 14:16 – 21 квіт. 2021 14:37
Період уточнень:
9 квіт. 2021 14:37 – 15 квіт. 2021 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Причина відміни: через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, а саме перевищення строку розгляду найбільш економічно вигідної пропозиції (більше ніж п’ять робочих днів з дня завершення електронного аукціону).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 квіт. 2021 11:06
Не вказано 30 квіт. 2021 11:06
Електронний підпис 30 квіт. 2021 11:06

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
31793056
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 49008, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Дмитра Кедріна, 28
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Петровський Євген Володимирович
Володіння мовою:
Телефон:
380562310393
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Технічне переоснащення ТП-6/0,4 кВ з заміною тр-ра типу ТМ-400/6/0,4 на тр-р типу ТМГ-400/6/0,4 ТП-208 1Т, 2Т м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 15Д

Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

Кількість:

1 роб.

Період доставки:

до 31 жовт. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 квіт. 2021 14:36
Не вказано 9 квіт. 2021 14:36
Не вказано 21 квіт. 2021 14:37
Не вказано 21 квіт. 2021 14:37
Електронний підпис 9 квіт. 2021 14:36
Не вказано 9 квіт. 2021 14:36

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
180 ( банківські )
Опис:
Оплата у розмірі 100 % ціни Договору здійснюється протягом 180 банківських днів після повного закінчення Підрядником всіх Робіт, підписання останнього Акта приймання виконаних будівельних робіт Замовником і здачі Об’єкта в експлуатацію. Розрахунок за виконані Роботи Замовник має право здійснити на свій вибір або шляхом перерахування грошових коштів, або шляхом емісії простого векселя (векселів). Вексель (векселі) видаються Замовником на суму фактично виконаних Підрядником Робіт. Номінальна вартість векселя (векселів) не повинна бути більше суми фактично виконаних Робіт. В момент (день) оформлення векселя (векселів) зобов’язання оплатити отримані Роботи у Замовника припиняються та виникає новий обов’язок оплатити вексель (векселі). Вексель (векселі) передаються за актом прийому-передачі. Підрядник зобов’язаний прийняти оформлений вексель (векселі) та підписати акт прийому-передачі. Для проведення оплати Підрядник надає такі документи (з підписом та печаткою): – Акт приймання виконаних будівельних робіт ф.№ КБ-2в – три примірники; – Довідку ф.№ КБ-3 – три примірники; – Акт приймання-передачі змонтованого устаткування – три примірники; – оформлену виконавчу документацію (при наданні Акту приймання виконаних будівельних робіт, який є підставою для здійснення кінцевих розрахунків). В разі ненадання виконавчої документації Акти приймання виконаних будівельних робіт ф.№ КБ-2в Замовником не приймаються.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
371 057,40 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 855,29 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
1 800,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Олександр Коноваленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380676143283 ЄДРПОУ:
36163334

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 19 квіт. 2021 13:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Кошторис 19 квіт. 2021 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Електронний підпис 19 квіт. 2021 13:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Цінова пропозиція 19 квіт. 2021 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 13:35

Пропозиція

370 041,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Ладіоненко Віталій
E-mail: [email protected] Телефон: 0951916395 ЄДРПОУ:
42050530

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 19 квіт. 2021 13:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 12:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 12:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2021 12:20
Цінова пропозиція 19 квіт. 2021 12:20
Технічні специфікації 19 квіт. 2021 12:20
Електронний підпис 19 квіт. 2021 13:03

Пропозиція

371 022,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"

Вас може зацікавити

Послуги з монтажу і установки охоронно-пожежної сигналізації, включно відеоспостереження, в місцях зберігання зброї
Послуги з монтажу і установки охоронно-пожежної сигналізації, включно відеоспостереження, в місцях зберігання зброї
Ім'я:
Свідерська Марина Костянтинівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380975295457 ЄДРПОУ:
24982999
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

325 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електромереж з встановленням гібридної сонячної фотоелектричної станції (CEС) у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №26 Чернігівської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Олександра Довженка, 110) для реалізації заходів з енергозбереження)
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електромереж з встановленням гібридної сонячної фотоелектричної станції (CEС) у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №26 Чернігівської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Олександра Довженк...
Ім'я:
Ольга КОЛИЧЕВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380462676319 ЄДРПОУ:
02147598
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

252 028,19 грн без ПДВ

Дивитись
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт (аварійний) електрощитових із заміною приладів обліку електричної енергії (електролічильників) на лічильники з GSM-модулем для дистанційної передачі даних в Чернігівській гімназії № 9 Чернігівської міської ради, за адресою: м. Чернігів, вул. Оборонців Чернігова, 21)
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт (аварійний) електрощитових із заміною приладів обліку електричної енергії (електролічильників) на лічильники з GSM-модулем для дистанційної передачі даних в Чернігівській гімназії № 9 Чернігівської міської рад...
Ім'я:
Ольга КОЛИЧЕВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380462676319 ЄДРПОУ:
02147598
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

279 109,00 грн без ПДВ

Дивитись