Поточний ремонт покрівлі та приміщень Житомирської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 16 за адресою: м. Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, 15 (ДК 021:2015 45000000-7: Будівельні роботи та поточний ремонт)

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Очікувана вартість

199 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 26 бер. 2021 23:40

до 2 квіт. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 2 квіт. 2021 00:00

до 9 квіт. 2021 00:00

Аукціон

з 9 квіт. 2021 11:15

до 9 квіт. 2021 11:42

Кваліфікація

з 9 квіт. 2021 11:42

до 21 квіт. 2021 15:13

Пропозиції розглянуто

з 21 квіт. 2021 15:13

до 12 трав. 2021 17:45

Подання пропозицій:
2 квіт. 2021 00:00 – 9 квіт. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
9 квіт. 2021 11:15 – 9 квіт. 2021 11:42
Період уточнень:
26 бер. 2021 23:40 – 2 квіт. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22059063
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10031, Житомирська область, Житомир, вулиця Тараса Бульби-Боровця, 15
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Бура Віталій Леонідович
Володіння мовою:
Телефон:
+380964589128
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт покрівлі та приміщень Житомирської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 16 за адресою: м. Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, 15

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 10031, Житомирська область, м.Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, буд.15

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 бер. 2021 23:43
Не вказано 26 бер. 2021 23:40
Не вказано 9 квіт. 2021 11:42
Не вказано 9 квіт. 2021 11:42

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Замовник перераховує Підряднику кошти у сумі, яка вказана в актах виконаних робіт тільки при наявності всіх відповідних документів, протягом 30 календарних днів. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
995,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Мазурок Олексій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674107473 ЄДРПОУ:
2834717990

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 7 квіт. 2021 18:12
Не вказано 7 квіт. 2021 18:11
Не вказано 7 квіт. 2021 18:11
Не вказано 7 квіт. 2021 18:11
Не вказано 7 квіт. 2021 18:11
Не вказано 7 квіт. 2021 18:11
Не вказано 7 квіт. 2021 18:11
Електронний підпис 7 квіт. 2021 18:12
Не вказано 7 квіт. 2021 18:11
Не вказано 7 квіт. 2021 18:11
Не вказано 7 квіт. 2021 18:11

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 квіт. 2021 11:11
Електронний підпис 14 квіт. 2021 11:22

Пропозиція

169 999,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Єременко Володимир Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674779224 ЄДРПОУ:
2147503755

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 4 квіт. 2021 18:45
Не вказано 4 квіт. 2021 18:44
Не вказано 4 квіт. 2021 18:44
Не вказано 4 квіт. 2021 18:44
Не вказано 4 квіт. 2021 18:44
Не вказано 4 квіт. 2021 18:44
Не вказано 4 квіт. 2021 18:44
Електронний підпис 4 квіт. 2021 18:45
Не вказано 4 квіт. 2021 18:44
Не вказано 4 квіт. 2021 18:44

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 квіт. 2021 15:12
Не вказано 21 квіт. 2021 15:09

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 трав. 2021 17:45
Не вказано 12 трав. 2021 17:40

Пропозиція

170 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Парфенюк Дмитро Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380678741280 ЄДРПОУ:
2294303257

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 7 квіт. 2021 09:56
Не вказано 7 квіт. 2021 09:55
Не вказано 7 квіт. 2021 09:55
Не вказано 7 квіт. 2021 09:55
Не вказано 7 квіт. 2021 09:55
Не вказано 7 квіт. 2021 09:55
Не вказано 7 квіт. 2021 09:55
Не вказано 7 квіт. 2021 09:55
Не вказано 7 квіт. 2021 09:55
Не вказано 7 квіт. 2021 09:55
Електронний підпис 7 квіт. 2021 09:56
Не вказано 7 квіт. 2021 09:55
Не вказано 7 квіт. 2021 09:55
Не вказано 7 квіт. 2021 09:55
Не вказано 7 квіт. 2021 09:55

Пропозиція

191 068,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Житомирська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16

Вас може зацікавити

Послуга з обслуговування трансформаторної підстанції в будівлі за ГП №79 в/м 17 Військової академії (м. Одеса)
Послуга з обслуговування трансформаторної підстанції в будівлі за ГП №79 в/м 17 Військової академії (м. Одеса)
Ім'я:
Віталій Гула
E-mail: [email protected] Телефон: +380954692561 Веб сайт: ЄДРПОУ:
24983020
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

160 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту санвузлів навчального корпусу Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради
Послуги з поточного ремонту санвузлів навчального корпусу Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради
Ім'я:
Медвідь Тетяна Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380313138275 ЄДРПОУ:
30444332

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

151 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт алеї кладовища в селищі Кирнасівка Тульчинського району, Вінницької області
Поточний ремонт алеї кладовища в селищі Кирнасівка Тульчинського району, Вінницької області
Ім'я:
Падюк В’ячеслав Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380976864932 ЄДРПОУ:
44519622

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

279 647,50 грн без ПДВ

Дивитись