Поточний ремонт приміщень пральні Житомирського дошкільного навчального закладу № 29 за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 47-а (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45000000-7: Будівельні роботи та поточний ремонт)

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Очікувана вартість

199 990,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 26 бер. 2021 23:51

до 2 квіт. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 2 квіт. 2021 00:00

до 9 квіт. 2021 00:00

Аукціон

з 9 квіт. 2021 15:10

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
2 квіт. 2021 00:00 – 9 квіт. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
9 квіт. 2021 15:10
Період уточнень:
26 бер. 2021 23:51 – 2 квіт. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Замовником допущено порушення при підготовці технічного завдання

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 квіт. 2021 22:34
Не вказано 7 квіт. 2021 22:33

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22061456
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10003, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Перемоги, будинок 47а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вілінська Олена Петрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380963301951
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт приміщень пральні Житомирського дошкільного навчального закладу № 29 за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 47-а

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 10003, Житомирська область, Житомир, вулиця Перемоги, будинок 47а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 бер. 2021 23:52
Електронний підпис 26 бер. 2021 23:54

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Замовник перераховує Підряднику кошти у сумі, яка вказана в актах виконаних робіт тільки при наявності всіх відповідних документів, протягом 30 календарних днів. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 990,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
999,95 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Житомирський дошкільний навчальний заклад №29

Вас може зацікавити

Послуги з благоустрою (послуги з наповнення піском пісочниць, розташованих в місцях загального користування на території житлової забудови Української міської територіальної громади Обухівського району Київської області)
Послуги з благоустрою (послуги з наповнення піском пісочниць, розташованих в місцях загального користування на території житлової забудови Української міської територіальної громади Обухівського району Київської області)
Ім'я:
Юлія Шахова
E-mail: [email protected] Телефон: +380998540240 Веб сайт: ЄДРПОУ:
24884653

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

125 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт внутрішнього приміщеня (вбиральні) Чернівецької гімназія №5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради
Поточний ремонт внутрішнього приміщеня (вбиральні) Чернівецької гімназія №5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради
Ім'я:
Світлана Небельська
E-mail: [email protected] Телефон: +380660428564 Веб сайт: ЄДРПОУ:
36882721

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

239 230,83 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт туалетів у Чернівецькій гімназії №16 Чернівецької міської ради за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Чернівці, вул. Білоруська, буд.77
Поточний ремонт туалетів у Чернівецькій гімназії №16 Чернівецької міської ради за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Чернівці, вул. Білоруська, буд.77
Ім'я:
Оксана Якубовська
E-mail: [email protected] Телефон: +380956944692 ЄДРПОУ:
21431158

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

319 000,00 грн без ПДВ

Дивитись