ДК 021:2015 : 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин: 1.Лоперамід (або еквівалент) Loperamide; 2.Атропін (або еквівалент) Atropine;3. Метаклопромід (або еквівалент) Metaclopromide; 4.Ондансетрон (або еквівалент) Ondansetron;5.Кальцію глюконат (або еквівалент) Calcium gluconate; 6.Вугілля активоване (або еквівалент) Activated charcoal; 7. Панкреатин (або еквівалент)Pancreatic anzimes;8.Омепразол (або еквівалент)Omeprazole; 9.Дротаверин (або еквівалент)Drotaverine;10. Дротаверин (або еквівалент) Drotaverine;11.Дарсил (або еквівалент) Silymarin;12. Сенадексин (або еквівалент)Senna; 13.Лесфаль (або еквівалент)Mono; 14. Діаліпон-турбо (або еквівалент)Thioctic acid; 15 Глібенкламід (або еквівалент)Glibenclamide; 16.Пиридоксина гідрохлорид (або еквівалент)Pyridoxine (vit B6); 17. Омепрозол (або еквівалент) Omeprazole ДК 021:2015 : 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи: 1.Валідол (або еквівалент) Validol; 2.Адреналін (або еквівалент) Epinephrine; 3.Магнію сульфат (або еквівалент) Magnesium sulphate; 4. Магнію сульфат (або еквівалент)Magnesium sulphate; 5.Бісопролол (або еквівалент)Bisoprolol; 6.Нітрогліцерин (або еквівалент)Glyceryl trnitrate; 7. Нітросорбіт (або еквівалент)Isosorbide dinitrate; 8. Верапаміл (або еквівалент)Verapamil; 9.Аміодарон (аритміл) (або еквівалент)Amiodarone; 10. Аміодарон (або еквівалент)Amiodarone;11. Амлодипін (або еквівалент)Amlodipine;12.Еналаприл (або еквівалент)Enalapril; 13. Фуросемід (або еквівалент)Phurosemide; 14.Фуросемід (або еквівалент)Phurosemide; 15. Спіронолактон (або еквівалент)Spironolactone; 16. Симвастатин (або еквівалент)Simvastatin; 17. Лозартан (або еквівалент)Losartan; 18.Глюкоза (або еквівалент)Glucose; 19. Гепарін натрій (або еквівалент) Heparin sodium; 20. Каптоприл (або еквівалент) Captopril; 21.Карведілол (або еквівалент)Carvedilol; 22.Метопролол (або еквівалент) Metoprolol; 23. Верапаміл (або еквівалент)Verapamil; 24. Дігоксін (або еквівалент)Digoxin; 25. Аспірін Кардіо (або еквівалент)Acetylsalicylic acid; 26.Лозартан (або еквівалент) Lozartan; 27.Ніфедіпін (або еквівалент)Nifedipine; 28.Ацетилсаліцилова кислота (або еквівалент) Acetylsalicylic acid; 29. Каптопрес (гідрохлортіазід) (або еквівалент)Captopres (Hidrochlorthiazide); 30.Клопідогрель (або еквівалент) Clopidogrel; 31.Фленокс (або еквівалент)Enaxoparin; 32.Фленокс (або еквівалент)Enaxoparin;33. Фленокс (або еквівалент)Enaxoparin; 34.Варфарин (або еквівалент)Warfarin; 35. Калію хлорид (або еквівалент)Potassium chlorideAllop; 36. Вікасол (фітоменадіон) (або еквівалент)Phitomenadione; 37.Пентоксифілін (або еквівалент)Pentoxifylline;38. Ціанокобаламин (або еквівалент)Cyanocobalamin; 39.Рибоксин (або еквівалент) Inosine; 40.Метамакс (або еквівалент) Meldonium; 41.Лактат натрію( реосорбілакт ) (або еквівалент)Sodium Laktate; 42. Гідроксиетилкрохмаль (або еквівалент)Hydroxyethylstarch; 43.Калію хлорід (або еквівалент) Electrolytes in combination with other drugs; 44. Декстран 40 (або еквівалент)Dextran 40; 45. Декстран 60(поліглюкін) (або еквівалент)Dextran 60; 46. Тівомакс (або еквівалент) Arginine hydrochloride; 47.Прадакса (або еквівалент) Dabigatran etexilate. ДК 021:2015 : 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату: 1.Атракуріум (або еквівалент)Atracurium; 2. Дитилін (або еквівалент)Suxamethonium;3. Диклофенак (або еквівалент)Diclofenac; 4.Ревмоксикам(або еквівалент)Meloxicam; 5. Ібупрофен (або еквівалент)Ibuprofen; 6. Аллопуринол (або еквівалент)Allopurinol; 7.Кетальгін (або еквівалент)Ketorolac; 8.Повідон-йоду (або еквівалент)Povidone-iodine; 9.Хлоргекседин (або еквівалент)Chlorhexidine; 10. Бензилбензоат (або еквівалент)Benzyl benzoate. ДК 021:2015 : 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори: 1.Азитроміцин (або еквівалент)Azitromicin; 2.Ципрофлоксацин (або еквівалент)Ciprophloxacin; 3. Кларитроміцин (або еквівалент) Claritromycin; 4.Флуконазол (або еквівалент) Fluconazol; 5. Гентаміцин (або еквівалент)Gentamicin; 6. Левофлоксацін (або еквівалент)Levofloxacin; 7.Рифампіцин (або еквівалент)Rifampicin; 8.Моксіфлоксацин (або еквівалент) Moxifloxacin; 9.Бензілпеніцилін (або еквівалент) Бензілпеніцилін (benzylpenicilin); 10.Меробоцід (або еквівалент)Meropenem; 11. Ципрофлоксацин (або еквівалент) Ciprofloxacin;12. Метронідазол (або еквівалент)Metronidazole; 13. Амікацин (або еквівалент) amikacin; 14. Левофлоксацин (або еквівалент)Levofloxacin; 15. Цефепім фл (або еквівалент)Cefepime; 16. Цефтриаксон (або еквівалент) Ceftriaxone; 17. Флуконазол (або еквівалент)Fluconazole; 18. Імібацид порошок для розчину(або еквівалент)Imibacidi; 19. Моксіфлоксацин (або еквівалент)Moxifloxacin; 20. Програф (або еквівалент) Tacrolimus; 21. Міфортик (або еквівалент);22. Сімулект (або еквівалент) Basiliximab. ДК 021:2015 : 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття: 1.Лідокаїн (або еквівалент) Lidocaine; 2. Карбамазепін (або еквівалент) Carbamazepine; 3. Амітриптилін (або еквівалент)Amitriptyline; 4.Кофеїн-бензоат натрія (або еквівалент)Caffeine citrate; 5.Анальгін (або еквівалент)Metamizole sodium; 6. Парацетамол (або еквівалент)Paracetamol; 7. Амітриптилін (або еквівалент)Amitriptyline; 8. Бупівакаїн-гіпербар (або еквівалент) Bupivacaine; 9. Прозерін (неостигмін) (або еквівалент)Neostigmine; 10. Флуоксетин (або еквівалент)Fluoxetine; 11. Винпоцетин (або еквівалент)Vinpocetine; 12. Пірацетам(або еквівалент)Piracetam; 13. Натрія тіопентал (або еквівалент) (thiopental); 14.Парацетамол(інфулган ) (або еквівалент)Paracetamol. ДК 021:2015 : 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи: 1.Лоратадин (або еквівалент) Loratadine; 2. Еуфілін (або еквівалент)Theophylline; 3. Ацетилцистеїн (або еквівалент)Acetylcysteine; 4. Ацетілцистеін (інгаміст) (або еквівалент)Acetylcysteine; 5. Димедрол1%(або еквівалент)Diphenhydramine. ДК 021:2015 : 33640000-8 Лікарські засоби для лікування захворювань сечостатевої системи та гормони: 1.Дексаметазон (або еквівалент) Dexamethazone; 2. Гідрокортизон (або еквівалент) Hidrocortizone; 3. Дофамін (або еквівалент) Dopamine; 4. Метипред (або еквівалент) Methylprednisolone; 5. Метипред ( або еквівалент) Methylprednisolone; 6.Метипред ( або еквівалент) Methylprednisolone. ДК 021:2015 : 33690000-3 Лікарські засоби різні: 1.Налоксон (або еквівалент)Naloxone; 2. Вода для ін’єкцій (або еквівалент)Aqva injectionibus; 3.Томогексол 350 ( або еквівалент) Iohexol; 4.Томогексол 300 ( або еквівалент).

Протокол від 24.03.2021 р. № 97. Мова, якою повинні готуватися пропозиції – під час проведення процедури відкритих торгів усі документи, що мають відношення до пропозиції, викладаються українською мовою.

Очікувана вартість

2 317 000,00 грн

без ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 24 бер. 2021 15:47

до 9 квіт. 2021 12:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
24 бер. 2021 15:47 – 9 квіт. 2021 12:00
Період уточнень:
24 бер. 2021 15:47 – 30 бер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
9 квіт. 2021 12:00
Оскарження умов тендера:
24 бер. 2021 15:47 – 5 квіт. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
1 квіт. 2021 13:01

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01983814
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, проспект Ушакова, 22/1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталя Миколаївна Безменова
Володіння мовою:
Телефон:
+380552490392
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

ДК 021:2015 : 33600000-6 Фармацевтична продукція

Мова, якою повинні готуватися пропозиції – під час проведення процедури відкритих торгів усі документи, що мають відношення до пропозиції, викладаються українською мовою.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

2 317 000,00 грн без ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 24 бер. 2021 15:49
Документи закупівлі 24 бер. 2021 15:49
Документи закупівлі 24 бер. 2021 15:49
Документи закупівлі 24 бер. 2021 15:49
Електронний підпис 24 бер. 2021 15:50
Електронний підпис 24 бер. 2021 15:50
Документи закупівлі 24 бер. 2021 15:49
Документи закупівлі 24 бер. 2021 15:49
Документи закупівлі 24 бер. 2021 15:49
Документи закупівлі 24 бер. 2021 15:49
Документи закупівлі 24 бер. 2021 15:49
Документи закупівлі 24 бер. 2021 15:49
Документи закупівлі 24 бер. 2021 15:49
Вимоги до учасника закупівлі
10 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Хто підтверджує

учасник

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 317 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Альтеплаза ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг флакон; Еритропоетин альфа, розчин для ін'єкцій, 3000 МО, по 1 мл, шприц
Альтеплаза ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг флакон; Еритропоетин альфа, розчин для ін'єкцій, 3000 МО, по 1 мл, шприц
Ім'я:
Людмила Романчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380362643715, +380362281692 ЄДРПОУ:
02000010
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 445 293,46 грн без ПДВ

Дивитись
Фармацевтична продукція ДК 021:2015- 33600000-6
Фармацевтична продукція ДК 021:2015- 33600000-6
Ім'я:
Цвердлін Олексій
E-mail: [email protected] Телефон: 380672702941 ЄДРПОУ:
46101007

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 166 070,72 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ломустин 40 мг)
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ломустин 40 мг)
Ім'я:
Олександра Шашкіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42574629
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 159 152,00 грн без ПДВ

Дивитись