Технічне переоснащення ТП - 10/0,4 кВ з заміною тр-ра типу ТМ-630/10/0,4 на тр-р типу ТМГ-630/10/0,4 ЗТП -180 1Т, 2Т смт. Гвардійське

Технічне переоснащення ТП - 10/0,4 кВ з заміною тр-ра типу ТМ-630/10/0,4 на тр-р типу ТМГ-630/10/0,4 ЗТП -180 1Т, 2Т смт. Гвардійське

Очікувана вартість

784 992,60 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 22 бер. 2021 14:59

до 26 бер. 2021 10:00

Прийом пропозицій

з 26 бер. 2021 10:00

до 31 бер. 2021 10:00

Аукціон

з 1 квіт. 2021 11:47

до 1 квіт. 2021 12:08

Кваліфікація

з 1 квіт. 2021 12:08

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
26 бер. 2021 10:00 – 31 бер. 2021 10:00
Початок аукціону:
1 квіт. 2021 11:47 – 1 квіт. 2021 12:08
Період уточнень:
22 бер. 2021 14:59 – 26 бер. 2021 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Причина відміни: через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, а саме перевищення строку розгляду найбільш економічно вигідної пропозиції (більше ніж п’ять робочих днів з дня завершення електронного аукціону).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 квіт. 2021 09:02
Не вказано 12 квіт. 2021 09:02
Електронний підпис 12 квіт. 2021 09:02

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
31793056
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 49008, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Дмитра Кедріна, 28
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Петровський Євген Володимирович
Володіння мовою:
Телефон:
380562310393
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Технічне переоснащення ТП - 10/0,4 кВ з заміною тр-ра типу ТМ-630/10/0,4 на тр-р типу ТМГ-630/10/0,4 ЗТП -180 1Т, 2Т смт. Гвардійське

Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

Кількість:

1 роб.

Період доставки:

до 31 жовт. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 бер. 2021 14:58
Не вказано 22 бер. 2021 14:58
Не вказано 1 квіт. 2021 12:08
Не вказано 1 квіт. 2021 12:08
Не вказано 22 бер. 2021 14:58
Не вказано 22 бер. 2021 14:58

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
180 ( банківські )
Опис:
Оплата у розмірі 100 % ціни Договору здійснюється протягом 180 банківських днів після повного закінчення Підрядником всіх Робіт, підписання останнього Акта приймання виконаних будівельних робіт Замовником і здачі Об’єкта в експлуатацію. Розрахунок за виконані Роботи Замовник має право здійснити на свій вибір або шляхом перерахування грошових коштів, або шляхом емісії простого векселя (векселів). Вексель (векселі) видаються Замовником на суму фактично виконаних Підрядником Робіт. Номінальна вартість векселя (векселів) не повинна бути більше суми фактично виконаних Робіт. В момент (день) оформлення векселя (векселів) зобов’язання оплатити отримані Роботи у Замовника припиняються та виникає новий обов’язок оплатити вексель (векселі). Вексель (векселі) передаються за актом прийому-передачі. Підрядник зобов’язаний прийняти оформлений вексель (векселі) та підписати акт прийому-передачі. Для проведення оплати Підрядник надає такі документи (з підписом та печаткою): – Акт приймання виконаних будівельних робіт ф.№ КБ-2в – три примірники; – Довідку ф.№ КБ-3 – три примірники; – Акт приймання-передачі змонтованого устаткування – три примірники; – оформлену виконавчу документацію (при наданні Акту приймання виконаних будівельних робіт, який є підставою для здійснення кінцевих розрахунків). В разі ненадання виконавчої документації Акти приймання виконаних будівельних робіт ф.№ КБ-2в Замовником не приймаються.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
784 992,60 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 924,96 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Кутькіна Олена
E-mail: [email protected] Телефон: 380974841159 ЄДРПОУ:
35484249

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 31 бер. 2021 09:23
Не вказано 31 бер. 2021 09:23
Електронний підпис 31 бер. 2021 09:23
Не вказано 31 бер. 2021 09:23
Не вказано 31 бер. 2021 09:23
Не вказано 31 бер. 2021 09:23
Не вказано 31 бер. 2021 09:23
Не вказано 31 бер. 2021 09:23
Не вказано 31 бер. 2021 09:23
Не вказано 31 бер. 2021 09:23
Не вказано 31 бер. 2021 09:23
Не вказано 31 бер. 2021 09:23

Пропозиція

782 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Ладіоненко Віталій
E-mail: [email protected] Телефон: 0951916395 ЄДРПОУ:
42050530

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Цінова пропозиція 30 бер. 2021 13:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 30 бер. 2021 13:06
Технічні специфікації 30 бер. 2021 13:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 30 бер. 2021 13:06

Пропозиція

784 918,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"

Вас може зацікавити

45310000-3 Електромонтажні роботи (Виконання робіт по улаштуванню об'єкту Зміївської ТЕС системою пожежної сигналізації по проєкту: "Зміївська ТЕС ПАТ "Центренерго". Реконструкція 2-х поверхової будівлі побутового корпусу ПТЦ по улаштуванню системи пожежної сигналізації за адресою: Балаклійське шосе, 2 м. Слобожанське, Чугуївського району Харківської обл.")
45310000-3 Електромонтажні роботи (Виконання робіт по улаштуванню об'єкту Зміївської ТЕС системою пожежної сигналізації по проєкту: "Зміївська ТЕС ПАТ "Центренерго". Реконструкція 2-х поверхової будівлі побутового корпусу ПТЦ по улаштуванню системи пожежної си...
Ім'я:
Стадник Юлія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380509534153 ЄДРПОУ:
05471247

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

665 042,00 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція електричних мереж Авдіївського ліцею Понорницької селищної ради шляхом монтажу електрогенеруючої установки для заміщення власного споживання електроенергії номінальною потужністю по інвертору 50 кВт, що встановлюється за адресою: Чернігівська обл., Новгород- сіверський район, с. Авдіївка, вул. Сіверська, 32 (код класифікатора ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».)
Реконструкція електричних мереж Авдіївського ліцею Понорницької селищної ради шляхом монтажу електрогенеруючої установки для заміщення власного споживання електроенергії номінальною потужністю по інвертору 50 кВт, що встановлюється за адресою: Чернігівська обл...
Ім'я:
Валентина Чепурна
E-mail: [email protected] Телефон: +380730228740 ЄДРПОУ:
44045606

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 371 095,17 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з монтажу інфрачервоних електрообігрівачів в приміщенні ЗДО Сонечко Грушівської сільської ради, за адресою с.Токівське, вул.Верхня 42
Послуги з монтажу інфрачервоних електрообігрівачів в приміщенні ЗДО Сонечко Грушівської сільської ради, за адресою с.Токівське, вул.Верхня 42
Ім'я:
Вікторія Боєва
E-mail: [email protected] Телефон: 380977381734 ЄДРПОУ:
40195208

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

718 575,00 грн без ПДВ

Дивитись