Сталева фасанина (двічі відмінено відкриті торги)
Сталева фасанина (двічі відмінено відкриті торги)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Фасанина сталева, згідно специфікації Pipeline, piping, pipes, casing, tubing and related items
Код ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
|
Кількість: 1 лот |
Період доставки:
15 лют. 2021 – 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Хмельницька область, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 бер. 2021 11:34 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| 19 бер. 2021 11:41 | ||
| Електронний підпис | 19 бер. 2021 11:41 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 30 бер. 2021 13:08 | |
| Електронний підпис | 30 бер. 2021 13:09 |
Пропозиція
626 280,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Хмельницькгаз»Вас може зацікавити
382 000,00 грн без ПДВ
Дивитись1 189 797,33 грн без ПДВ
Дивитись377 010,00 грн без ПДВ
Дивитись