Код ДК 021:2015 – 09130000-9 – нафта і дистиляти (бензин А-92 та дизельне паливо)

Переговорна процедура закупівлі буде здійснюватися відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» за результатом автоматичної відміни електронною системою процедури закупівлі відкриті торги згідно номеру в електронній системі закупівель UA-2021-02-08-009124-a та UA-2021-02-26-006825-a через подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій.

Очікувана вартість

1 040 125,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41715545
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 38200, Полтавська область, СЕМЕНІВКА, вул. Незалежності, 44
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Остапенко Наталія Петрівна
Володіння мовою:
Телефон:
0999595663
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин А-92

Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин

Кількість:

6 890 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 38200, Полтавська область, Кременчуцький район, смт. Семенівка, АЗС постачальника
2

Дизельне паливо

Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо

Кількість:

35 200 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 38200, Полтавська область, Кременчуцький район, смт. Семенівка, АЗС постачальника

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 бер. 2021 12:15

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
1 ( календарні )
Опис:
Оплата Товару здійснюється Замовником в національній валюті України в безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на рахунок Учасника в день виписки рахунку-фактури та накладної на Товар.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 040 125,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ДЗЮБА СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: 380532610106 ЄДРПОУ:
38194448
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 17 бер. 2021 12:20
Ліцензія 17 бер. 2021 12:20
Електронний підпис 17 бер. 2021 12:32

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 бер. 2021 10:45
Підписаний договір 29 бер. 2021 09:59

Пропозиція

1 038 901,20 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Семенівської селищної ради

Вас може зацікавити

НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо в талонах; Бензин А95 в талонах)
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо в талонах; Бензин А95 в талонах)
Ім'я:
Наталія Малогулко
E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
02011031
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 206 708,33 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти (Бензин А-95 Євро5-Е10 та Газ вуглеводний скраплений для автомобільних транспортних засобів, задіяних у заходах громадської безпеки на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області під час дії правового режиму воєнного стану) (відповідний код: 09132000-3 – Бензин, 09133000-0 Нафтовий газ скраплений)
ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти (Бензин А-95 Євро5-Е10 та Газ вуглеводний скраплений для автомобільних транспортних засобів, задіяних у заходах громадської безпеки на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області під час дії ...
Ім'я:
Недбал Андрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380731789618 ЄДРПОУ:
38363806

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

526 469,33 грн без ПДВ

Дивитись
Паливо дизельне Євро 5 згідно коду ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Паливо дизельне Євро 5 згідно коду ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Ім'я:
Ольга Небилович
E-mail: [email protected] Телефон: +380487175467 ЄДРПОУ:
03328497
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 527 666,67 грн без ПДВ

Дивитись