Код ДК 021-2015 (CPV) 15830000-5 - Цукор і супутня продукція (цукор, ванільний цукор)

Місцезнаходження замовника: м. Черкаси, вул. Гоголя, 251; Категорія замовника: відповідно до п.1 ч.4 ст.2 Закону; Вид закупівлі: переговорна процедура (відповідно до абз.4 п.3 ч.2 ст.40 Закону України "Про публічні закупівлі" – якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі оскарження прийнятих рішень, дії чи бездіяльність замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується) ; Фінансування: кошти місцевого бюджету.

Очікувана вартість

334 336,91 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

Відмінити переговорну процедуру закупівлі, а саме: «Код ДК 021-2015 (CPV) 15830000-5 - Цукор і супутня продукція (цукор, ванільний цукор)» відповідно до п.3 ч.8 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» , а саме через відсутність подальшої потреби в закупівлі даного товару в зв’язку із визначенням переможця за процедурою відкриті торги.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 квіт. 2021 19:09
Не вказано 1 квіт. 2021 19:07

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
36299692
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сорочан Максим Анатолійович (Bober Dennis )
Володіння мовою:
Телефон:
+380472373386
E-mail:
Факс:
+380472373386

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

цукор

Код ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція

Кількість:

14 167,8 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси, Адреси дошкільних навчальних закладів міста Черкаси
2

Ванільний цукор

Код ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція

Кількість:

32,8 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси, Адреси дошкільних навчальних закладів міста Черкаси

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 бер. 2021 16:49

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
334 336,91 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ПРОЦЕНКО АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: 380500448804 ЄДРПОУ:
43047618

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 бер. 2021 17:10
Ліцензія 17 бер. 2021 17:09

Пропозиція

334 336,91 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради