Капітальний ремонт будівлі їдальні (ремонт приміщень харчоблоку) Новоайдарської обласної санаторної школи, за адресою: 93500, Луганська обл., смт. Новоайдар, вул. П’ятьоркіна, б. 3 (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Місцезнаходження замовника - Україна, 93500, Луганська обл., Новоайдарський р-н, селище міського типу Новоайдар, ВУЛИЦЯ В.П'ЯТЬОРКІНА, будинок 3. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади). Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%), оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критерію і методики оцінки, зазначених у цьому оголошенні, та шляхом застосування електронного аукціону.

Очікувана вартість

1 450 416,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 16 бер. 2021 18:49

до 20 бер. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 23 бер. 2021 00:00

до 30 бер. 2021 00:00

Аукціон

з 30 бер. 2021 14:35

до 30 бер. 2021 15:02

Кваліфікація

з 30 бер. 2021 15:02

до 2 квіт. 2021 08:34

Пропозиції розглянуто

з 2 квіт. 2021 08:34

до 15 квіт. 2021 14:23

Подання пропозицій:
23 бер. 2021 00:00 – 30 бер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
30 бер. 2021 14:35 – 30 бер. 2021 15:02
Період уточнень:
16 бер. 2021 18:49 – 20 бер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20151675
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 93500, Луганська область, Новоайдар, вулиця Віті П'ятьоркіна, будинок 3
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Башкатова Тетяна Олексіївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380501667758
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт будівлі їдальні (ремонт приміщень харчоблоку) Новоайдарської обласної санаторної школи, за адресою: 93500, Луганська обл., смт. Новоайдар, вул. П’ятьоркіна, б. 3 (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 30 черв. 2021

Місце доставки:

Україна, 93500, Луганська область, Новоайдарський р-н, селище міського типу Новоайдар, ВУЛИЦЯ В.П'ЯТЬОРКІНА, будинок 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 16 бер. 2021 19:08
Не вказано 30 бер. 2021 15:02
Не вказано 30 бер. 2021 15:02
Електронний підпис 16 бер. 2021 19:11
Документи закупівлі 16 бер. 2021 19:08

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Оплата виконаних робiт проводиться у безготівковій формі поетапно промiжними платежами в мiру виконання робiт. Розрахунки проводяться Замовником на підставі підписаних актів приймання виконаних будівельних робіт за формою КБ-2в і довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрат за формою КБ-3, згідно фактично виконаних робіт. Пiсля пiдписання відповідних документiв Замовник зобов’язаний оплатити виконанi роботи та з урахуванням строків, визначених чинним законодавством на реєстрацію таких документів в органі, що здійснює казначейське обслуговування Замовника, але не пізніше ніж протягом 10 банківських днів з дати складення Сторонами вказаних документів. Інші умови оплати – згідно розділу 3 проекту договору підряду згідно додатку 2 до цього оголошення. Сплата Підряднику авансу не передбачається. Інша інформація щодо закупівлі: категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади); місцезнаходження замовника - Україна, 93500, Луганська обл., Новоайдарський р-н, селище міського типу Новоайдар, ВУЛИЦЯ В.П'ЯТЬОРКІНА, будинок 3; вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень; інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі – згідно форми «Оголошення про проведення спрощеної закупівлі», що додається; єдиний критерій оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%), оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критерію і методики оцінки, зазначених у цьому оголошенні, та шляхом застосування електронного аукціону; умови надання забезпечення пропозицій учасників – згідно форми «Оголошення про проведення спрощеної закупівлі», що додається.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 450 416,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
7 252,08 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
7 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Олександр Копатов
E-mail: [email protected] Телефон: +380955068868 ЄДРПОУ:
41417086

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 29 бер. 2021 11:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Кошторис 29 бер. 2021 11:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 11:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 11:11
Кошторис 29 бер. 2021 11:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Кошторис 29 бер. 2021 11:11
Кошторис 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 11:11
Технічні специфікації 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 11:11
Електронний підпис 29 бер. 2021 11:14
Кошторис 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Цінова пропозиція 29 бер. 2021 11:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Кошторис 29 бер. 2021 11:11
Кошторис 29 бер. 2021 11:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 11:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Кошторис 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 11:11

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 квіт. 2021 08:23
Не вказано 2 квіт. 2021 08:22

Пропозиція

1 330 708,80 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Євген Іванович Фоменко
E-mail: [email protected] Телефон: +380645152783 ЄДРПОУ:
31563714

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 29 бер. 2021 18:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Кошторис 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 18:31
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Технічні специфікації 29 бер. 2021 18:31
Електронний підпис 29 бер. 2021 18:35
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 18:31
Цінова пропозиція 29 бер. 2021 18:31
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 18:31
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2021 18:31
Підтвердження відповідності 29 бер. 2021 18:31
Кошторис 29 бер. 2021 18:31

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 квіт. 2021 08:26
Електронний підпис 2 квіт. 2021 08:29

Пропозиція

1 440 777,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Олександр Казаков
E-mail: [email protected] Телефон: +380662254664 ЄДРПОУ:
3258606614

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 27 бер. 2021 14:13
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Цінова пропозиція 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Електронний підпис 27 бер. 2021 14:13
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Цінова пропозиція 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11
Підтвердження відповідності 27 бер. 2021 14:11

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 квіт. 2021 08:32
Електронний підпис 2 квіт. 2021 08:33

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 15 квіт. 2021 14:21
Електронний підпис 15 квіт. 2021 14:23
Додаток до договору 15 квіт. 2021 14:21
Додаток до договору 15 квіт. 2021 14:21
Додаток до договору 15 квіт. 2021 14:21
Підписаний договір 15 квіт. 2021 14:21

Пропозиція

1 450 416,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Новоайдарська обласна санаторна школа

Вас може зацікавити

Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50086
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50...
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 943 777,00 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 89 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Покровська, 5А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50042
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 89 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Покровська, 5А, м. Кривий Ріг, Дніпропетр...
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 933 787,00 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 202 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Катеринівська, 9, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50071
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 202 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Катеринівська, 9, м. Кр...
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 155 092,00 грн без ПДВ

Дивитись