забезпечення гарячим харчуванням дітей закладів дошкільної освіти та здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Попельнастівської сільської ради

одиниці (діто-дні), п.1, ч.2, ст.40 ЗУ - якщо двічі було відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.

Очікувана вартість

1 064 186,52 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43954092
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 28062, Кіровоградська область, Олександрійський р-н, село Попельнасте, вул.Соборна, будинок 3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лариса Горова
Володіння мовою:
Телефон:
+380669354813
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

забезпечення гарячим харчуванням дітей закладів дошкільної освіти та здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Попельнастівської сільської ради

Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень

Кількість:

28 708 одиниця

Період доставки:

22 лют. 2021 – 31 серп. 2021

Місце доставки:

Україна, 28000, Кіровоградська область, Олександрійський район, за адресами закладів загальної середньої та дошкільної освіти Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 бер. 2021 13:50
Електронний підпис 1 бер. 2021 13:51

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Оплата здійснюється щомісяця після підписання акту наданних послуг. Замовник має право на відстрочку платежів протягом 30 календарних днів за надані послуги у звязку із фактичним фінансуванням видатків на цю мету.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 064 186,52 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Обушко О.М.
Телефон: +380675207396 ЄДРПОУ:
2225514837

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 1 бер. 2021 13:52
Електронний підпис 1 бер. 2021 13:52

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 12 бер. 2021 14:52
Електронний підпис 12 бер. 2021 14:53

Пропозиція

1 064 186,52 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ІЗ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ" ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів Устилузького ліцею Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів Устилузького ліцею Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:
Світлана Михалець
E-mail: [email protected] Телефон: 380635726402 ЄДРПОУ:
23018925

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 237 140,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Якимчук Віктор Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380986675037 ЄДРПОУ:
04347628

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 777 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуга з організації харчування учасників програми Громадської організації «Українська академія лідерства» у місті Львові у 2026 році (приготування та роздача готових страв за адресою: м. Львів, вул. Тесленка, 2) ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень
Послуга з організації харчування учасників програми Громадської організації «Українська академія лідерства» у місті Львові у 2026 році (приготування та роздача готових страв за адресою: м. Львів, вул. Тесленка, 2) ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень
Ім'я:
Крочак Олег Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674804162 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40533690

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 087 500,00 грн без ПДВ

Дивитись