Послуги по заправці, відновленню (регенерації) картриджів до принтерів, багатофункціональних приладів та копіювальних апаратів
Пропозиція учасника спрощеної закупівлі та усі документи, які передбачені вимогами оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимогами до предмета закупівлі складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами
з 24 лют. 2021 15:06
до 2 бер. 2021 17:00
з 2 бер. 2021 17:00
до 12 бер. 2021 17:00
з 15 бер. 2021 13:17
до 15 бер. 2021 13:38
з 15 бер. 2021 13:38
до 17 бер. 2021 16:37
з 17 бер. 2021 16:37
до 23 бер. 2021 09:20
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги по заправці картриджів до принтерів, багатофункціональних приладів та копіювальних апаратів
Код ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
|
Кількість: 198 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 36000, Полтавська область, місто Полтава, вулиця 1100-річчя Полтави, 7 |
| 2 |
Послуги по відновленню (регенерації) картриджів до принтерів, багатофункціональних приладів та копіювальних апаратів
Код ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
|
Кількість: 102 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 36000, Полтавська область, місто Полтава, вулиця 1100-річчя Полтави, 7 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 24 лют. 2021 15:06 | |
| Документи закупівлі | 24 лют. 2021 15:06 | |
| Документи закупівлі | 24 лют. 2021 15:06 | |
| Проєкт договору | 24 лют. 2021 15:06 | |
| Електронний підпис | 24 лют. 2021 15:07 | |
| Технічні специфікації | 24 лют. 2021 15:06 | |
| Не вказано | 15 бер. 2021 13:38 | |
| Не вказано | 15 бер. 2021 13:38 | |
|
|
||
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 3 бер. 2021 11:37 |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Електронний підпис | 3 бер. 2021 11:37 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 3 бер. 2021 11:36 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 17 бер. 2021 16:37 | |
| Протокол розгляду | 17 бер. 2021 16:36 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 бер. 2021 09:20 | |
| Підписаний договір | 23 бер. 2021 09:19 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 11 бер. 2021 15:16 |
| Технічні специфікації | 11 бер. 2021 15:14 | |
| Електронний підпис | 11 бер. 2021 15:16 | |
| Цінова пропозиція | 11 бер. 2021 15:14 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 11 бер. 2021 15:14 | |
| Підтвердження відповідності | 11 бер. 2021 15:14 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Полтавська обласна прокуратураВас може зацікавити
56 990,00 грн без ПДВ
Дивитись36 197,22 грн без ПДВ
Дивитись100 000,00 грн з ПДВ
Дивитись