Послуги з централізованого водопосточання (65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5; 65020, м.Одеса, вул. Південна,1; 65011, м. Одеса, Старобазарний сквер, 3; 65012, м. Одеса, Французький бульвар, 7; 65026, м.Одеса, вул. Ланжеронівська, 15; 65104, м. Одеса, Ак.Глушко, буд. 17/2; 65098, м. Одеса, вул. Стовпова 17-Б; 65025, м. Одеса, вул. Ак. Заболотного, 38-А)

Очікувана вартість

243 482,98 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)

Пояснення

непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 бер. 2021 10:17
Електронний підпис 18 бер. 2021 10:19

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44069166
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65044, Одеська область, Одеса, вул.Семінарська, буд.5
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гріднєв Максим Олександрович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380482300378
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з централізованого водопосточання (65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5; 65020, м.Одеса, вул. Південна,1; 65011, м. Одеса, Старобазарний сквер, 3; 65012, м. Одеса, Французький бульвар, 7; 65026, м.Одеса, вул. Ланжеронівська, 15; 65104, м. Одеса, Ак.Глушко, буд. 17/2; 65098, м. Одеса, вул. Стовпова 17-Б; 65025, м. Одеса, вул. Ак. Заболотного, 38-А)

Код ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл води

Кількість:

14 808 м.куб

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65044, Одеська область, м. Одеса, вул. Семінарська, 5, вул. Південна,1, Старобазарний сквер, 3, Французький бульвар, 7, вул. Ланжеронівська, 15, Ак.Глушко, буд. 17/2, вул. Стовпова 17-Б, вул. Ак. Заболотного, 38-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 лют. 2021 16:47

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
243 482,98 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Туріков Олександр Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 0487055651 ЄДРПОУ:
26472133

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 лют. 2021 14:10
Ліцензія 25 лют. 2021 14:10

Пропозиція

243 482,98 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Одеській області (філія ДПС)

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 65110000-7 - Розподіл води (послуги водопостачання)
ДК 021:2015 65110000-7 - Розподіл води (послуги водопостачання)
Ім'я:
Жила Наталія Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380666112497 ЄДРПОУ:
08733073

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

390 207,87 грн без ПДВ

Дивитись