Послуги доступу до мережі Інтернет (Код ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів)

Для потреб закладів освіти Криничанської селищної ради

Очікувана вартість

172 800,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 23 лют. 2021 17:19

до 1 бер. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 1 бер. 2021 00:00

до 9 бер. 2021 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
1 бер. 2021 00:00 – 9 бер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
23 лют. 2021 17:19 – 1 бер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Замовником 26.02.2021 року виявлено, що під час оголошення закупівлі за кодом ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів невірно визначено процедуру закупівлі. Враховуючи те, що сума запланованих (укладених) договір з врахуванням оголошеної процедури закупівлі перевищує 200 тис. грн., необхідно було визначити процедуру закупівлі – відкриті торги. Виявлена помилка може призвести до порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 лют. 2021 15:52
Електронний підпис 26 лют. 2021 15:53

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41402738
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52300, Дніпропетровська область, селище міського типу Кринички, ВУЛИЦЯ НАГІРНА, будинок 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віктор Тарасенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380565491561
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги доступу до мережі Інтернет (Код ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів)

Код ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

1 квіт. 2021 – 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 23 лют. 2021 17:19
Документи закупівлі 23 лют. 2021 17:19
Електронний підпис 23 лют. 2021 17:21

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( календарні )
Опис:
Розрахунки за фактично надані послуги здійснюються в національній валюті України в безготівковій формі після отримання Акту наданих послуг відповідно до ч.1 ст. 49 Бюджетного кодексу України. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за надані послуги здійснюється протягом 15 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
172 800,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 728,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти, культури, молоді та спорту Криничанської селищної ради

Вас може зацікавити

Послуги з вдосконалення функціональних, технічних та інформаційних характеристик офіційного веб-сайту НКЦПФР
Послуги з вдосконалення функціональних, технічних та інформаційних характеристик офіційного веб-сайту НКЦПФР
Ім'я:
Микола Мироненко
E-mail: [email protected] Телефон: +380509641300 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37956207

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

228 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Абонентська плата до супутникового інтернету від Starlink
Абонентська плата до супутникового інтернету від Starlink
Ім'я:
Олена Приступа
E-mail: [email protected] Телефон: +380365965484 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04386338

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

208 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги інтернет-провайдерів за користування Інтернетом
Послуги інтернет-провайдерів за користування Інтернетом
Ім'я:
Молоткова Лілія Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380680289228 ЄДРПОУ:
02142276

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

96 250,00 грн без ПДВ

Дивитись