Абразивні вироби (Круги абразивні, сітки абразивні, зачисні шкурки)

Шановні учасники! Під час подання пропозицій та створені даних, особа, яка має повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції, повинна пройти електрону ідентифікацію в електронній системі закупівель за допомогою кваліфікованого/удосконаленого електронного підпису (автентифікацію) (тобто обов’язково накладається КЕП/УЕП на пропозицію в електронній системі закупівель).

Очікувана вартість

230 726,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 19 лют. 2021 17:46

до 25 лют. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 25 лют. 2021 14:00

до 5 бер. 2021 00:00

Аукціон

з 5 бер. 2021 13:32

до 5 бер. 2021 14:11

Кваліфікація

з 5 бер. 2021 14:11

до 10 бер. 2021 14:57

Пропозиції розглянуто

з 10 бер. 2021 14:57

до 29 бер. 2021 10:34

Подання пропозицій:
25 лют. 2021 14:00 – 5 бер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
5 бер. 2021 13:32 – 5 бер. 2021 14:11
Період уточнень:
19 лют. 2021 17:46 – 25 лют. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21560045
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01001, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 22
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Анісіфорова Світлана
Володіння мовою:
Телефон:
+380504110057
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Круг абразивний відрізний по металу 125х1,6х22,2 мм

Код ДК 021:2015: 14811300-2 Точильні круги

Кількість:

4 800 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
2

Круг абразивний відрізний по металу 150х1,6х22,2 мм

Код ДК 021:2015: 14811300-2 Точильні круги

Кількість:

2 400 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
3

Круг абразивний відрізний по металу 230х2,0х22,2 мм

Код ДК 021:2015: 14811300-2 Точильні круги

Кількість:

1 200 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
4

Шліфувальна шкурка 200 мм х 50 м Р180

Код ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні вироби

Кількість:

29 рулон

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
5

Сітка абразивна 115х280 мм Р120

Код ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні вироби

Кількість:

240 упаковка

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
6

Сітка абразивна 115х280 мм Р240

Код ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні вироби

Кількість:

240 упаковка

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
7

Круг шліфувальний по металу 125х6х22 мм

Код ДК 021:2015: 14811300-2 Точильні круги

Кількість:

100 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
8

Круг шліфувальний на липучці D 150 Р60

Код ДК 021:2015: 14811300-2 Точильні круги

Кількість:

1 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
9

Круг шліфувальний на липучці D 150 Р80

Код ДК 021:2015: 14811300-2 Точильні круги

Кількість:

200 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
10

Круг шліфувальний на липучці D 125 Р120

Код ДК 021:2015: 14811300-2 Точильні круги

Кількість:

500 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
11

Круг шліфувальний на липучці D 125 Р240

Код ДК 021:2015: 14811300-2 Точильні круги

Кількість:

500 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
12

Круг шліфувальний на липучці D 150 Р240

Код ДК 021:2015: 14811300-2 Точильні круги

Кількість:

300 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
13

Круг шліфувальний на липучці D 125 Р400

Код ДК 021:2015: 14811300-2 Точильні круги

Кількість:

500 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
14

Круг шліфувальний на липучці D 150 Р400

Код ДК 021:2015: 14811300-2 Точильні круги

Кількість:

200 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
15

Круг шліфувальний на липучці D 125 Р600

Код ДК 021:2015: 14811300-2 Точильні круги

Кількість:

350 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 лют. 2021 17:47
Не вказано 19 лют. 2021 17:46
Не вказано 5 бер. 2021 14:11
Не вказано 5 бер. 2021 14:11
Не вказано 19 лют. 2021 17:46
Не вказано 19 лют. 2021 17:46

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Відповідно до умов Договору, проект якого наведений в Додатку 4 до документації, оплата Товару здійснюється впродовж 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання кожної окремої партії Товару. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі - зазначена у Додатку 2 до документації спрощеної закупівлі (Вимог до предмету закупівлі). Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у цій документації шляхом застосування електронного аукціону. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою закупівель автоматично. Критеріями оцінки є ціна. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору: 5% від ціни договору згідно з умовами, визначеним в пункті 5 розділу VI документації та розділі 7 договору про закупівлю, проект якого наведений в додатку 4 до документації. Код згідно з ДК021-2015: 14810000-2 Абразивні вироби

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
230 726,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 153,63 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Жданова Світлана Леонідівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380509143209 ЄДРПОУ:
33703603

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 4 бер. 2021 15:34
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Електронний підпис 4 бер. 2021 15:34
Електронний підпис 4 бер. 2021 15:34
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33
Не вказано 4 бер. 2021 15:33

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 бер. 2021 14:42
Електронний підпис 10 бер. 2021 14:57
Не вказано 10 бер. 2021 14:42

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 29 бер. 2021 10:32
Електронний підпис 29 бер. 2021 10:33

Пропозиція

134 063,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Самозван Валерий Владимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 380671497419 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38920229

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 25 лют. 2021 14:22
Не вказано 25 лют. 2021 14:22
Не вказано 25 лют. 2021 14:22
Не вказано 25 лют. 2021 14:22
Не вказано 25 лют. 2021 14:22
Не вказано 25 лют. 2021 14:22
Не вказано 25 лют. 2021 14:22
Не вказано 25 лют. 2021 14:22
Не вказано 25 лют. 2021 14:22
Електронний підпис 25 лют. 2021 14:22
Не вказано 25 лют. 2021 14:22
Не вказано 25 лют. 2021 14:22
Не вказано 25 лют. 2021 14:22
Не вказано 25 лют. 2021 14:22
Не вказано 25 лют. 2021 14:22

Пропозиція

134 063,70 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Сергій Гончаренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380503335222 ЄДРПОУ:
3001003991

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 4 бер. 2021 15:45
Не вказано 4 бер. 2021 15:44
Не вказано 4 бер. 2021 15:44
Електронний підпис 4 бер. 2021 15:45
Не вказано 4 бер. 2021 15:44
Не вказано 4 бер. 2021 15:44
Не вказано 4 бер. 2021 15:44
Не вказано 4 бер. 2021 15:44

Пропозиція

170 200,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Василенко Татьяна
E-mail: [email protected] Телефон: 0503612200 Веб сайт: ЄДРПОУ:
34734391

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 бер. 2021 13:26
Не вказано 1 бер. 2021 13:26
Не вказано 1 бер. 2021 13:26
Не вказано 1 бер. 2021 13:26
Не вказано 1 бер. 2021 13:26

Пропозиція

176 285,48 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Векленко Ольга Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0638771741, 044-561-27-53 Веб сайт: ЄДРПОУ:
32490244
134
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 бер. 2021 13:47
Не вказано 4 бер. 2021 13:47
Не вказано 4 бер. 2021 13:47
Не вказано 4 бер. 2021 13:47
Не вказано 4 бер. 2021 13:47
Не вказано 4 бер. 2021 13:47
Не вказано 4 бер. 2021 13:47
Електронний підпис 4 бер. 2021 13:49
Електронний підпис 4 бер. 2021 13:49
Не вказано 4 бер. 2021 13:47
Не вказано 4 бер. 2021 13:47
Не вказано 4 бер. 2021 13:47
Не вказано 4 бер. 2021 13:47
Не вказано 4 бер. 2021 13:47

Пропозиція

207 174,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АТ "Укрпошта"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Федосова Альона
E-mail: [email protected] Телефон: 380950360135 ЄДРПОУ:
02071205
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

375 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Костянтин Лозовий
E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04704790
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

243 652,72 грн без ПДВ

Дивитись
Круги відрізні, шліфувальні; диски алмазні; шліфшкурка - в асортименті; код ДК 021:2015–14810000-1 «Абразивні вироби круги відрізні та шліфувальні»
Круги відрізні, шліфувальні; диски алмазні; шліфшкурка - в асортименті; код ДК 021:2015–14810000-1 «Абразивні вироби круги відрізні та шліфувальні»
Ім'я:
Наталія Дем'янова
E-mail: [email protected] Телефон: +380444810487 Веб сайт: ЄДРПОУ:
16286441
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

119 750,30 грн без ПДВ

Дивитись