Розробка проєкту системи блискавкозахисту, проєкту системи пожежної сигналізації, проєкту протипожежної обробки об’єкту: Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ст., за адресою: Чернігівська область, Козелецький район, с. Лемеші, вул. Розумовських, 2, за ЄЗС ДК 021:2015: 71320000-7 – послуги з інженерного проектування

Очікувана вартість

83 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 8 лют. 2021 15:23

до 12 лют. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 15 лют. 2021 00:00

до 18 лют. 2021 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
15 лют. 2021 00:00 – 18 лют. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
8 лют. 2021 15:23 – 12 лют. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Внесення змін до оголошення про проведення спрощеної закупівлі призведе до зміни назви предмету закупівлі, що не відповідатиме назві предмету закупівлі в річному плані. Згідно ч. 1 ст. 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Тому прийнято рішення відмінити спрощену закупівлю.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 лют. 2021 16:57
Електронний підпис 10 лют. 2021 16:58

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41777072
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 17000, Чернігівська область, смт. Козелець, вул. Ф. Сидорука,9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Цапенко Ірина
Володіння мовою:
Телефон:
380976985550
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Розробка проєкту системи блискавкозахисту, проєкту системи пожежної сигналізації, проєкту протипожежної обробки об’єкту: Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ст., за адресою: Чернігівська область, Козелецький район, с. Лемеші, вул. Розумовських, 2

Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 трав. 2021

Місце доставки:

Україна, 17052, Чернігівська область, Козелецький район, с. Лемеші, вул. Розумовських, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 лют. 2021 15:24
Електронний підпис 8 лют. 2021 15:30
Не вказано 8 лют. 2021 15:27
Проєкт договору 8 лют. 2021 15:26
Не вказано 8 лют. 2021 15:26
Не вказано 8 лют. 2021 15:28

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
83 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
830,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Каліновський Віталій
E-mail: [email protected] Телефон: 0444811875 ЄДРПОУ:
43115923

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

83 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Роботи з виготовлення проєктної документації на стадії Робочий проект по об’єкту “Капітальний ремонт електромереж 0,4 кВ з монтажем дизельної електростанції для резервного живлення електрощитової №7 в Комунальному підприємстві «Рівненська обласна дитяча лікарня»Рівненської обласної ради за адресою: м.Рівне, вул. Київська, 60” Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Роботи з виготовлення проєктної документації на стадії Робочий проект по об’єкту “Капітальний ремонт електромереж 0,4 кВ з монтажем дизельної електростанції для резервного живлення електрощитової №7 в Комунальному підприємстві «Рівненська обласна дитяча лікарн...
Ім'я:
Вознюк Назар Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380975832051 ЄДРПОУ:
03067009

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

94 244,33 грн без ПДВ

Дивитись
Виготовлення проєктно-кошторисної документації: «Благоустрою території з встановленням пам’ятного знаку «Захисникам України» по вул. Незалежності, 3А в с. Лаврівка, Вінницького району, Вінницької області»
Виготовлення проєктно-кошторисної документації: «Благоустрою території з встановленням пам’ятного знаку «Захисникам України» по вул. Незалежності, 3А в с. Лаврівка, Вінницького району, Вінницької області»
Ім'я:
Любов Циба
E-mail: [email protected] Телефон: +380960363560 ЄДРПОУ:
44064105
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

108 580,00 грн без ПДВ

Дивитись