по ДСТУ Б.Д.1.1.1:2013 за кодом ДК 71320000-7 (послуги з інженерного проектування) по об'єкту “Реконструкція насосної станції каналізації №3, за адресою: м. Миколаїв, вул. Бузький бульвар, 3/1”
по ДСТУ Б.Д.1.1.1:2013 за кодом ДК 71320000-7 (послуги з інженерного проектування) по об'єкту “Реконструкція насосної станції каналізації №3, за адресою: м. Миколаїв, вул. Бузький бульвар, 3/1”
з 8 лют. 2021 11:08
до 12 лют. 2021 16:00
з 12 лют. 2021 16:00
до 17 лют. 2021 16:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Згідно п.17 ст. 14 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник відміняє спрощену закупівлю в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: було виявлено помилку при публікації плану закупівлі та оголошення про проведення закупівлі , а саме не вірно зазначено одиницю виміру – послуга, замість робота.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 8 лют. 2021 15:49 | |
| Не вказано | 8 лют. 2021 15:47 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
по ДСТУ Б.Д.1.1.1:2013 за кодом ДК 71320000-7 (послуги з інженерного проектування) по об'єкту “Реконструкція насосної станції каналізації №3, за адресою: м. Миколаїв, вул. Бузький бульвар, 3/1”
Код ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 54029, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Бузький бульвар, 3/1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 8 лют. 2021 11:08 | |
| Електронний підпис | 8 лют. 2021 11:09 | |
| Проєкт договору | 8 лют. 2021 11:08 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"Вас може зацікавити
482 761,00 грн без ПДВ
Дивитись630 366,66 грн без ПДВ
Дивитись454 547,42 грн без ПДВ
Дивитись