Природний газ

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі – технічна специфікація).

Очікувана вартість

152 260,66 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 2 лют. 2021 14:42

до 8 лют. 2021 10:00

Прийом пропозицій

з 8 лют. 2021 16:00

до 16 лют. 2021 00:00

Аукціон

з 16 лют. 2021 11:45

до 16 лют. 2021 12:12

Кваліфікація

з 16 лют. 2021 12:12

до 22 лют. 2021 13:23

Пропозиції розглянуто

з 22 лют. 2021 13:23

до 16 бер. 2021 14:53

Подання пропозицій:
8 лют. 2021 16:00 – 16 лют. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
16 лют. 2021 11:45 – 16 лют. 2021 12:12
Період уточнень:
2 лют. 2021 14:42 – 8 лют. 2021 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
14198402
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 20731, Черкаська область, Смілянський район, селище Холоднянське, ВУЛИЦЯ ДОКУЧАЄВА, будинок 13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Світлана Буряк
Володіння мовою:
Телефон:
+380987833414
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

16 550 метр кубічний

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20731, Черкаська область, Смілянський р-н, селище Холоднянське, межа балансової належності

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 2 лют. 2021 14:42
Електронний підпис 2 лют. 2021 14:43
Не вказано 16 лют. 2021 12:12
Не вказано 16 лют. 2021 12:12
Проєкт договору 2 лют. 2021 14:42

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( календарні )
Опис:
Оплата газу здійснюється Споживачем шляхом перерахування грошових коштів у національній валюті на розрахунковий рахунок Постачальника у вигляді 100% оплати до 15 числа місяця, наступного за розрахунковим. Інша інформація: Місцезнаходження: Україна, 20731, Черкаська обл., Смілянський р-н, селище Холоднянське, ВУЛИЦЯ ДОКУЧАЄВА, будинок 13. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
152 260,66 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
761,30 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Дмитро Глущенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380504409432 ЄДРПОУ:
40845612
15
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Цінова пропозиція 15 лют. 2021 16:14
Електронний підпис 15 лют. 2021 16:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Технічні специфікації 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Технічні специфікації 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:14

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 лют. 2021 13:23
Протокол розгляду 22 лют. 2021 13:21

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 16 бер. 2021 14:47
Електронний підпис 16 бер. 2021 14:52

Пропозиція

124 125,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Лисий Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: 380992820012, 380992820012 ЄДРПОУ:
42601505

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 лют. 2021 22:53
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Технічні специфікації 15 лют. 2021 16:20
Цінова пропозиція 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Технічні специфікації 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Електронний підпис 15 лют. 2021 22:53
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Технічні специфікації 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лют. 2021 16:20
Підтвердження відповідності 15 лют. 2021 16:20

Пропозиція

129 917,50 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
ЧЕРКАСИ-ГАЗ ТОВГК
E-mail: [email protected] Телефон: 380503092960, 380503092960 ЄДРПОУ:
38843087

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 лют. 2021 17:44
Не вказано 15 лют. 2021 17:42
Не вказано 15 лют. 2021 17:42
Не вказано 15 лют. 2021 17:42
Не вказано 15 лют. 2021 17:42
Електронний підпис 15 лют. 2021 17:44
Не вказано 15 лют. 2021 17:42
Не вказано 15 лют. 2021 17:42
Не вказано 15 лют. 2021 17:42
Не вказано 15 лют. 2021 17:42
Не вказано 15 лют. 2021 17:42

Пропозиція

152 260,66 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Черкаська Державна сільськогосподарська дослідна станція Національного наукового центру "Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України"

Вас може зацікавити

Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»
Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»
Ім'я:
Світлана Мейта
E-mail: [email protected] Телефон: +380677358821 ЄДРПОУ:
46205401

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

187 578,60 грн без ПДВ

Дивитись
"Природний газ" ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо
"Природний газ" ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо
Ім'я:
Юлія Міркевич
E-mail: [email protected] Телефон: +380668554049 ЄДРПОУ:
25315928

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

287 052,10 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Суязов Данило Андрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380487373458,380992499199 ЄДРПОУ:
23211567

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

139 480,25 грн без ПДВ

Дивитись