Електрична енергія

Для забезпечення потреб гуртожитків Замовника

Очікувана вартість

846 111,84 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)

Пояснення

непідписання договору про закупівлю у строк 20 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 бер. 2021 18:41
Електронний підпис 1 бер. 2021 21:29

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
14312223
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 61108, Харківська область, Харків, вул. Академічна 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сомова Світлана Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
0991910313
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

503 638 кВт⋅год

Період доставки:

1 лют. 2021 – 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 лют. 2021 21:27

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )
Опис:
Оплата електричної енергії, здійснюється на підставі акта приймання-передачі та виставленого рахунка Замовнику Учасником

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
846 111,84 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Капцош Людмила Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +0577374584 Факс:
+380577372388
ЄДРПОУ:
42206328
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 лют. 2021 21:37

Пропозиція

846 111,84 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Мерещенко Наталя Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0630317784 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03190320

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 083 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Білоус Антон Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: 380662887478 ЄДРПОУ:
45120935
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 013 347,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Непорядкіна Наталія Едуардівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380957761223 ЄДРПОУ:
02540048

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

426 250,00 грн без ПДВ

Дивитись