Картопля, картопля рання, горох
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої
з 1 лют. 2021 20:34
до 5 лют. 2021 00:00
з 5 лют. 2021 00:00
до 12 лют. 2021 00:00
з 12 лют. 2021 11:40
до 12 лют. 2021 12:01
з 12 лют. 2021 12:01
до 18 лют. 2021 12:24
з 18 лют. 2021 12:24
до 2 бер. 2021 00:24
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Картопля
Код ДК 021:2015:
03212100-1 Картопля
|
Кількість: 4 000 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10003, Житомирська область, Житомир, вул. Лесі Українки, 23 |
| 2 |
Картопля рання
Код ДК 021:2015:
03212100-1 Картопля
|
Кількість: 600 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10003, Житомирська область, Житомир, вул. Лесі Українки, 23 |
| 3 |
Горох
Код ДК 021:2015:
03212213-6 Горох сушений
|
Кількість: 100 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10003, Житомирська область, Житомир, вул. Лесі Українки, 23 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 1 лют. 2021 20:35 | |
| Не вказано | 12 лют. 2021 12:01 | |
| Не вказано | 12 лют. 2021 12:01 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 1 лют. 2021 20:37 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 11 лют. 2021 19:16 |
| Електронний підпис | 11 лют. 2021 19:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 11 лют. 2021 19:14 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 18 лют. 2021 12:24 | |
| Не вказано | 18 лют. 2021 12:21 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 2 бер. 2021 00:23 | |
| Електронний підпис | 2 бер. 2021 00:24 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 9 лют. 2021 17:36 |
| Не вказано | 9 лют. 2021 17:35 | |
| Не вказано | 9 лют. 2021 17:35 | |
| Електронний підпис | 9 лют. 2021 17:36 | |
| Не вказано | 9 лют. 2021 17:35 | |
| Не вказано | 9 лют. 2021 17:35 | |
| Не вказано | 9 лют. 2021 17:35 | |
| Не вказано | 9 лют. 2021 17:35 | |
| Не вказано | 9 лют. 2021 17:35 | |
| Не вказано | 9 лют. 2021 17:35 | |
| Не вказано | 9 лют. 2021 17:35 | |
| Не вказано | 9 лют. 2021 17:35 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Житомирський дошкільний навчальний заклад №21Вас може зацікавити
81 000,00 грн з ПДВ
Дивитись