09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Закупівля здійснюється на підставі п.1 ч.2. ст.40 - якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі,
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 143 220 м.куб. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 03083, Київська область, Київ, вул.Пирогівський шлях 50 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 29 січ. 2021 14:31 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 січ. 2021 15:07 | |
| Електронний підпис | 29 січ. 2021 15:08 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 лют. 2021 11:01 | |
| Підписаний договір | 12 лют. 2021 10:57 |
Пропозиція
1 260 336,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБ'ЄДНАННЯ "РАДОН"Вас може зацікавити
1 421 050,00 грн без ПДВ
Дивитись1 500 000,00 грн без ПДВ
Дивитись803 250,00 грн без ПДВ
Дивитись