ДК 021:2015 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії Послуги з виконання розрахунків із визначення розміру збору за надання спеціального дозволу на користування надрами без проведення аукціону, який розраховується виходячи з початкової ціни
продажу такого дозволу на аукціоні спеціального дозволу на право користування надрами з метою видобування питних підземних вод Північноюрківського родовища (свердловини №№ 13, 24, 24а, 24б) розташованого в Черкаській області
ДК 021:2015 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії Послуги з виконання розрахунків із визначення розміру збору за надання спеціального дозволу на користування надрами без проведення аукціону, який розраховується виходячи з початкової ціни
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
ДК 021:2015 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії Послуги з виконання розрахунків із визначення розміру збору за надання спеціального дозволу на користування надрами без проведення аукціону, який розраховується виходячи з початкової ціни продажу такого дозволу на аукціоні спеціального дозволу на право користування надрами з метою видобування питних підземних вод Північноюрківського родовища (свердловини №№ 13, 24, 24а, 24б) розташованого в Черкаській області
Код ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 20250, Черкаська область, м.Ватутіне, вул.Європейська, 1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 29 січ. 2021 11:57 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 січ. 2021 12:01 | |
| Не вказано | 29 січ. 2021 12:01 | |
| Не вказано | 29 січ. 2021 12:01 | |
| Електронний підпис | 29 січ. 2021 12:05 |
Пропозиція
109 661,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Ватутінське комунальне виробниче підприємство "Водоканал"Вас може зацікавити
151 033,33 грн без ПДВ
Дивитись150 000,00 грн без ПДВ
Дивитись129 175,00 грн без ПДВ
Дивитись