Труба профільна (квадратна)

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначені у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Застосовані критерії оцінки – Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію-100%). Замовником не вимагається надання забезпечення пропозиції учасника. Замовником не вимагається надання забезпечення виконання договору про закупівлю.

Очікувана вартість

114 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 29 січ. 2021 14:37

до 4 лют. 2021 09:00

Прийом пропозицій

з 4 лют. 2021 13:00

до 12 лют. 2021 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
4 лют. 2021 13:00 – 12 лют. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
29 січ. 2021 14:37 – 4 лют. 2021 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00497236
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21100, Вінницька область, Вінниця, ВІННИЦЯ, вул.Сонячна, буд.3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Щучкіна Ірина Геннадіївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380977256921
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Труба профільна (квадратна)

Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Кількість:

3,8762 т.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 січ. 2021 14:36
Не вказано 29 січ. 2021 14:36
Електронний підпис 29 січ. 2021 14:36
Не вказано 29 січ. 2021 14:36

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )
Опис:
Розрахунки за Товар здійснюються на підставі видаткової накладної Постачальника, яка виписується у відповідності до замовлення Покупця та специфікації. Покупець здійснює оплату за одержаний Товар шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника протягом десяти робочих днів з моменту отримання Товару. У разі затримки бюджетного фінансування, зокрема з урахуванням підпункту 2 пункту 14 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України, підкріплення з ЄКР, розрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом трьох банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій розрахунковий рахунок, підкріплення з ЄКР. Будь-які штрафні санкції в такому випадку до Замовника не застосовуються. Всі розрахунки по даному Договору здійснюються безготівково в національній валюті України - гривні, згідно наданих Постачальником видаткових накладних.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
114 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
570,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Вінницький національний аграрний університет

Вас може зацікавити

Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні) код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні) код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Ім'я:
Ольга Лоскутова
E-mail: [email protected] Телефон: +380636224100 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38244006

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

215 308,01 грн без ПДВ

Дивитись
Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні) код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні) код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Ім'я:
Ольга Лоскутова
E-mail: [email protected] Телефон: +380636224100 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38244006

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

215 308,01 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Балицька Яна Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0665994349 ЄДРПОУ:
14321481
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

160 589,52 грн без ПДВ

Дивитись