Фармацевтична продукція

Детальна інформація щодо кількості, форми випуску, дозування, одиниць виміру, викладена у Додатку 2 до тендерної документації. Замовник в оголошенні зазначає кількість товару в упаковці, визначену за кількістю одиниць (табл., амп., фл.) в упаковці, з огляду на те що Замовник не обмежує право Учасника надати в тендерній пропозиції іншу форму фасування товару ніж ту, що визначена в тендерній документації, то кількість упаковок запропонована Учасником може відрізнятися від кількості упаковок в тендерній документації, але повинна бути не менше кількості в перерахунку в табл., амп., фл. зазначеній в тендерній документації з дотриманням умов дозування.

Pharmaceutical products

Detailed information on quantity, dosage form, dosage, units of measurement is set out in Annex 2 to the tender documentation. The Customer in the announcement indicates the quantity of goods in the package, determined by the number of units (table, amp., Fl.) In the package, given that the Customer does not limit the right of the Bidder to provide in the tender other form of packaging than specified in tender documentation, the number of packages offered by the Bidder may differ from the number of packages in the tender documentation, but must be not less than the number in terms of table., amp., fl. specified in the tender documentation in compliance with the dosing conditions.

Очікувана вартість

6 750 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 28 січ. 2021 19:13

до 28 лют. 2021 19:00

Прекваліфікація

з 28 лют. 2021 19:00

до 9 бер. 2021 00:00

Аукціон

з 9 бер. 2021 14:45

до 15 бер. 2021 14:35

Кваліфікація

з 15 бер. 2021 14:35

до 18 бер. 2021 20:45

Пропозиції розглянуто

з 18 бер. 2021 20:45

до 31 бер. 2021 15:16

Подання пропозицій:
28 січ. 2021 19:13 – 28 лют. 2021 19:00
Період уточнень:
28 січ. 2021 19:13 – 18 лют. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
28 лют. 2021 19:00
Оскарження умов тендера:
28 січ. 2021 19:13 – 24 лют. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
29 січ. 2021 08:41

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01986397
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50056, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, МАЙДАН 30-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гончаренко Олена Володимирівна (Honcharenko Alyona Vladimirovna)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
380971348153
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот 1 - наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори

Lot 1 - narcotic drugs, psychotropic speech and precursors

Перейти до лоту

Очікувана вартість

3 100 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

Лот 2 - наркозні препарати

Lot 2 - narcotics drugs

Перейти до лоту

Очікувана вартість

750 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
3

Лот 3. Лот №3 – антибіотики

Lot 3. Lot # 3 - antibiotics

Перейти до лоту

Очікувана вартість

2 900 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 бер. 2021 13:57
Не вказано 9 бер. 2021 15:12
Електронний підпис 28 січ. 2021 19:10
Електронний підпис 28 січ. 2021 19:10
Не вказано 15 бер. 2021 14:35
Не вказано 28 січ. 2021 19:10
Не вказано 28 січ. 2021 19:10
Не вказано 28 січ. 2021 19:10
Вимоги до учасника закупівлі
10 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Хто підтверджує

учасник

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
6 750 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №2" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Фармацевтична продукція ДК 021:2015- 33600000-6
Фармацевтична продукція ДК 021:2015- 33600000-6
Ім'я:
Цвердлін Олексій
E-mail: [email protected] Телефон: 380672702941 ЄДРПОУ:
46101007

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 225 766,23 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33600000-6 «Фармацевтична продукція». (Betamethasone (Бетаметазон); Chloropyramine (Хлоропірамін); Comb drug (Комбінований препарат); Triamcinolone (Тріамцинолон); Cyclobenzaprine (Циклобензаприн); Cyclobenzaprine (Циклобензаприн); Diclofenac (Диклофенак); Pentoxifylline (Пентоксифілін); Drotaverine (Дротаверин); Thiocolchicoside (Тіоколхікозид); Comb drug (Комбінований препарат); Diclofenac (Диклофенак); Dexpanthenol (Декспантенол); Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12 (Вітамін B1 у комбінації з вітаміном B6 та/або вітаміном B12); Dexamethasone and antiinfectives (Дексаметазон та протиінфекційні засоби); Levofloxacin (Левофлоксацин); Iron, parenteral preparations (Залізо, парентеральні препарати); Baclofen (Баклофен); Bisacodyl (Бісакодил); Comb drug (Комбінований препарат); Nitrofural (Нітрофурал); Retinol (vit A) (Ретинол (вітамін A); Tocopherol (Токоферол (вітамін E); Mometasone (Мометазон); Ursodeoxycholic acid (Урсодезоксихолева кислота); Comb drug (Комбінований препарат); Rifaximin (Рифаксимін); Nimodipine (Німодипін); Moxifloxacin (Моксифлоксацин); Comb drug (Комбінований препарат); Escherichia coli cells inactivated and metabolites (Інактивовані клітини Escherichia coli та метаболіти); Escherichia coli cells inactivated and metabolites (Інактивовані клітини Escherichia coli та метаболіти); Vaseline (Вазелін); Valsartan and sacubitril (Валсартан і сакубітрил); Dorzolamide (Дорзоламід); Eltrombopag (Ельтромбопаг); Vasopressin (Вазопресин); Trazodone (Тразодон); Comb drug (Цефепім + Сульбактам) ; Corglycon (Корглікон); Magnesium (different salts in combination) (Магній (різні солі в комбінації)); Hydrocortisone and antibiotics (Гідрокортизон та антибіотики); Coagulation factor IX, II, VII and X in combination (Фактори згортання IX, II, VII і X у комбінації); Tamsulosin (Тамсулозин); Fenoterol and ipratropium bromide (Фенотерол та іпратропію бромід); Amisulpride (Амісульприд); Mirtazapine (Міртазапін); Mirtazapine (Міртазапін); Buspirone (Буспірон); Ampicillin and beta-lactamase inhibitor (Ампіцилін та інгібітор бета лактамази).
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33600000-6 «Фармацевтична продукція». (Betamethasone (Бетаметазон); Chloropyramine (Хлоропірамін); Comb drug (Комбінований препарат); Triamcinolone (Тріамцинолон); Cyclobenzaprine (Циклобензаприн); Cyclobenzaprine (Ци...
Ім'я:
Наталія Павлівна Михайлюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380342528082, +380661030345 ЄДРПОУ:
01993150

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 409 752,17 грн без ПДВ

Дивитись
Альтеплаза ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг флакон (зг. СЗ №797 (вх. 608) мед. дир. з невідкладних станів Збанчук Л.)
Альтеплаза ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг флакон (зг. СЗ №797 (вх. 608) мед. дир. з невідкладних станів Збанчук Л.)
Ім'я:
Катерина Берездецька
E-mail: [email protected] Телефон: +380501030062 ЄДРПОУ:
43288621
34
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 900 000,00 грн без ПДВ

Дивитись