ДК 021:2015 код 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (борошно пшеничне в/г, рис, крупа вівсяна, крупа гречана, крупа пшенична, крупа ячмінна, горох)

Усі документи, що входять до складу пропозиції мають бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), у складі пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі.Вид закупівлі - передбачений абз.3 п.5 ч.2 ст.4 Закону: спрощена закупівля. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені в п.3 ч.1 ст.2 Закону. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%)

Очікувана вартість

18 475,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 28 січ. 2021 12:53

до 3 лют. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 3 лют. 2021 00:00

до 8 лют. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 8 лют. 2021 00:04

до 8 лют. 2021 15:58

Пропозиції розглянуто

з 8 лют. 2021 15:58

до 17 лют. 2021 08:52

Подання пропозицій:
3 лют. 2021 00:00 – 8 лют. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
28 січ. 2021 12:53 – 3 лют. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02004858
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 19602, Черкаська область, с. Руська Поляна, ВУЛИЦЯ ЛІСОВА, будинок 1А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Озолінш Людмила Анатоліївна
Володіння мовою:
Телефон:
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Борошно пшеничне вищого гатунку

Код ДК 021:2015: 15612100-2 Борошно пшеничне

Кількість:

200 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 19602, Черкаська область, с. Руська Поляна, Вулиця Лісова, будинок 1А
2

Рис

Код ДК 021:2015: 15614000-5 Рис оброблений

Кількість:

300 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 19602, Черкаська область, с. Руська Поляна, Вулиця Лісова, будинок 1А
3

Крупа вівсяна

Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Кількість:

100 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 19602, Черкаська область, с. Руська Поляна, Вулиця Лісова, будинок 1А
4

Крупа гречана

Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Кількість:

100 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 19602, Черкаська область, с. Руська Поляна, Вулиця Лісова, будинок 1А
5

Крупа пшенична

Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Кількість:

150 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 19602, Черкаська область, с. Руська Поляна, Вулиця Лісова, будинок 1А
6

Крупа ячмінна

Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Кількість:

50 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 19602, Черкаська область, с. Руська Поляна, Вулиця Лісова, будинок 1А
7

Горох

Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Кількість:

25 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 19602, Черкаська область, с. Руська Поляна, Вулиця Лісова, будинок 1А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 28 січ. 2021 13:04
Технічні специфікації 28 січ. 2021 13:04
Електронний підпис 28 січ. 2021 13:05

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )
Опис:
Розрахунок здійснюється протягом 15 банківських днів з моменту отримання товару згідно накладної. У разі затримання фінансування розрахунок здійснюється протягом 10 банківських днів з дати отримання Замовником призначення на фінансування закупівлі на свій рахунок.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
18 475,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
93,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Циблієв Сергій В'ячеславович
E-mail: [email protected] Телефон: +380505409250 ЄДРПОУ:
3191120136

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 лют. 2021 09:34
Не вказано 6 лют. 2021 09:33
Електронний підпис 6 лют. 2021 09:34

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 лют. 2021 15:58
8 лют. 2021 15:58

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 17 лют. 2021 08:51
Електронний підпис 17 лют. 2021 08:52

Пропозиція

18 450,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій "Руська Поляна" Черкаської обласної ради"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015- 15610000-7-Продукція борошномельно-круп’яної промисловості
ДК 021:2015- 15610000-7-Продукція борошномельно-круп’яної промисловості
Ім'я:
Катерина Шаріпова
E-mail: [email protected] Телефон: +380733338236, +380964979063 ЄДРПОУ:
04590056

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 400,00 грн без ПДВ

Дивитись
Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 1 кг
Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 1 кг
Ім'я:
Бігвава Муртаз Яшевич
E-mail: [email protected] Телефон: +380577251444 Факс:
+380577251444
ЄДРПОУ:
02012214

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Борошно пшеничне, крупа кус кус, крупа гречана, крупа пшенична "Артек", крупа пшоняна
Борошно пшеничне, крупа кус кус, крупа гречана, крупа пшенична "Артек", крупа пшоняна
Ім'я:
Фокіна Дарія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380938589507 ЄДРПОУ:
41495536

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 550,00 грн без ПДВ

Дивитись