Послуги з відведення стічних вод (централізоване водовідведення: ЛОТ 1: Послуги з централізованого водовідведення від об`єктів у м. Києві за адресами: вул. Банкова, 9,10,11, вул. Лютеранська, 23, вул. Шовковична, 14, 26, вул. М. Грушевського, 20/1, 22,
24/2, вул. Липська, 4, вул. М. Грушевського, 5А (Маріїнський палац), вул. П. Болбочана, 8, вул. Софіївська, 2А, Паркова дорога, 3-5-7; ЛОТ 2: Послуги з приймання додаткового об`єму стічних вод, які потрапляють у каналізацію через зливоприймачі та люки каналізаційних колодязів від об`єкту за адресою: вул. Банкова, 11)
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Під час оприлюднення повідомлення про намір укласти договір (під час застосування переговорно була допущена технічна помилка, а саме в строку кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг помилково внесено орієнтовний обсяг закупівлі послуг з централізованого водовідведення за лотом 1 - 67 636 м3; за лотом 2 - 2000 м3 Вірним має бути обсяг закупівлі послуг з централізованого водовідведення для об’єктів, що знаходяться на утриманні Управління, за лотом 1 – 58 258 м3; за лотом 2 – 1 495 м3.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 9 лют. 2021 11:30 | |
| Електронний підпис | 9 лют. 2021 11:31 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з відведення стічних вод (централізоване водовідведення: ЛОТ 1: Послуги з централізованого водовідведення від об`єктів у м. Києві за адресами: вул. Банкова, 9,10,11, вул. Лютеранська, 23, вул. Шовковична, 14, 26, вул. М. Грушевського, 20/1, 22, 24/2, вул. Липська, 4, вул. М. Грушевського, 5А (Маріїнський палац), вул. П. Болбочана, 8, вул. Софіївська, 2А, Паркова дорога, 3-5-7) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 701 201,60 грн з ПДВ |
Статус: активно |
| 2 |
Послуги з відведення стічних вод (централізоване водовідведення: ЛОТ 2: Послуги з приймання додаткового об`єму стічних вод, які потрапляють у каналізацію через зливоприймачі та люки каналізаційних колодязів від об`єкту за адресою: вул. Банкова, 11) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 18 000,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 січ. 2021 17:38 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Управління адміністративними будинками Державного управління справамиВас може зацікавити
408 333,33 грн без ПДВ
Дивитись1 182 746,44 грн без ПДВ
Дивитись