Технічне переоснащення ЕМ-0,4-10 кВ від ЗТП-79 з встановленням розвантажувальної ТП в с. Підберізці Пустомитівського району Львівської області

Назва згідно з ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»: будівельні роботи. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: наведена в Додатку №4 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Проект договору про закупівлю міститься в Додатку №2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: єдиним критерієм для оцінки пропозицій учасників спрощеної закупівлі є ціна пропозиції з врахуванням податку на додану вартість (ПДВ). Питома вага – 100%.

Очікувана вартість

3 712 970,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 27 січ. 2021 11:16

до 2 лют. 2021 08:00

Прийом пропозицій

з 2 лют. 2021 10:00

до 5 лют. 2021 10:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 5 лют. 2021 10:02

до 10 лют. 2021 14:01

Пропозиції розглянуто

з 10 лют. 2021 14:01

до 17 лют. 2021 09:46

Подання пропозицій:
2 лют. 2021 10:00 – 5 лют. 2021 10:00
Період уточнень:
27 січ. 2021 11:16 – 2 лют. 2021 08:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00131587
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79026, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Хлєбніков Олександр Іванович
Володіння мовою:
Телефон:
380322392367
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Технічне переоснащення ЕМ-0,4-10 кВ від ЗТП-79 з встановленням розвантажувальної ТП в с. Підберізці Пустомитівського району Львівської області

Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Кількість:

1 комплект

Період доставки:

8 лют. 2021 – 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 січ. 2021 11:19
Електронний підпис 27 січ. 2021 11:19
Документи закупівлі 27 січ. 2021 11:18
Документи закупівлі 27 січ. 2021 11:18

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( банківські )
Опис:
Розрахунки будуть здійснюватися після підписання акту державної комісії про здачу об’єкта в експлуатацію на підставі актів виконаних робіт та виставленого рахунку. Замовник залишає за собою право здійснити оплату раніше вказаного терміну

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 712 970,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
37 129,70 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Олег Чайковський
E-mail: [email protected] Телефон: 380322943330 ЄДРПОУ:
00132486

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 2 лют. 2021 16:05
Не вказано 2 лют. 2021 16:05
Електронний підпис 2 лют. 2021 16:05
Не вказано 2 лют. 2021 16:05
Не вказано 2 лют. 2021 16:05
Не вказано 2 лют. 2021 16:05

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 лют. 2021 14:01
10 лют. 2021 13:47

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Додаток до договору 17 лют. 2021 09:45
Електронний підпис 17 лют. 2021 09:45
Підписаний договір 17 лют. 2021 09:39

Пропозиція

3 196 126,51 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"

Вас може зацікавити

Поточний ремонт технічних засобів організації дорожнього руху доріг села Софіївська Борщагівка,Бучанського району,Київської області (по вулицях: вул.Миколи Вінграновського, провул.Шкільний, пров.Амосова, вул.Волошкова, вул.Травнева, вул.Андрія Малишка, вул.Щаслива, вул Ярова, вул.Яблунева, вул.Ярошівська, вул.Ак.Шалімова, вул.Південна, вул.Л.Українки, вул.Райдужна, вул.Промислова, просп.Героїв Небесної Сотні, вул.Ак.Амосова, вул.Сагайдачного, вул.Свободи, вул.Кучанська, вул.Оксамитова, вул.Дорошенка, вул.Євгенія Чикаленка, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.Лісова, вул.Козацька (від вул.Шалімова до вул.Зоряна), вул.Кошова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Миру, вул.Микільська, вул.Черкаська, вул.Поліська, вул.Житня, вул.Боголюбова, вул.Софіївська, вул.Центральна, вул.Братська) (код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Поточний ремонт технічних засобів організації дорожнього руху доріг села Софіївська Борщагівка,Бучанського району,Київської області (по вулицях: вул.Миколи Вінграновського, провул.Шкільний, пров.Амосова, вул.Волошкова, вул.Травнева, вул.Андрія Малишка, вул.Щас...
Ім'я:
Наталія Ліщинецька
E-mail: [email protected] Телефон: +380978077679 ЄДРПОУ:
04362489

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 935 251,67 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт дороги на вул. І. Франка в с. Зарудці (ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Поточний ремонт дороги на вул. І. Франка в с. Зарудці (ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Ім'я:
Гресько Юрій-Іван Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380322546714 ЄДРПОУ:
04056115

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 746 367,50 грн без ПДВ

Дивитись
«Благоустрій (капітальний ремонт) по вул. Л.Українки населеного пункту с.Скнилів Львівського району Львівської області»
«Благоустрій (капітальний ремонт) по вул. Л.Українки населеного пункту с.Скнилів Львівського району Львівської області»
Ім'я:
Гнатишин Назар Степанович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322952207 Факс:
+380322952207
Веб сайт: ЄДРПОУ:
04372282

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 958 778,83 грн без ПДВ

Дивитись