Нафта і дистиляти, код ДК 021:2015 -09130000-9 (бензин А-92, дизельне паливо - по картках (талонах))
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 2 ч. 2 ст. 40 Закону, зокрема - було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
бензин А-92, дизельне паливо - по картках (талонах)
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 53 000 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 43023, Волинська область, м. Луцьк, вул. Єршова,4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 25 січ. 2021 16:44 | |
| Електронний підпис | 25 січ. 2021 16:46 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 25 січ. 2021 16:49 | |
| Не вказано | 25 січ. 2021 16:49 | |
| Електронний підпис | 25 січ. 2021 16:53 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 лют. 2021 15:28 | |
| Не вказано | 5 лют. 2021 15:25 |
Пропозиція
1 563 500,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ПрАТ ВолиньобленергоВас може зацікавити
1 917 291,67 грн без ПДВ
Дивитись828 941,67 грн без ПДВ
Дивитись830 520,83 грн без ПДВ
Дивитись