Газове паливо
Пункт закону
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом.
На виконання вимог статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Газове паливо
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 25 100 тисяча кубічних метрів |
Період доставки:
1 січ. 2021 – 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 08154, Київська область, Боярка, Хрещатик,74 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 січ. 2021 14:03 | |
| Не вказано | 22 січ. 2021 08:22 | |
| Не вказано | 22 січ. 2021 08:22 | |
| Не вказано | 22 січ. 2021 08:22 | |
|
|
||
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 22 січ. 2021 14:05 | |
| Електронний підпис | 22 січ. 2021 14:10 | |
| Протокол розгляду | 22 січ. 2021 14:05 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 16 лют. 2021 11:32 | |
| Електронний підпис | 16 лют. 2021 11:35 |
Пропозиція
176 955,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) "ЛІСОВА КАЗКА" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
123 959,44 грн без ПДВ
Дивитись383 683,42 грн без ПДВ
Дивитись170 526,00 грн без ПДВ
Дивитись