Яйця курячі С-О
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначені у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої
з 21 січ. 2021 12:13
до 27 січ. 2021 09:00
з 27 січ. 2021 12:00
до 4 лют. 2021 00:00
з 4 лют. 2021 15:48
до 4 лют. 2021 16:15
з 4 лют. 2021 16:15
до 5 лют. 2021 14:54
з 5 лют. 2021 14:54
до 16 лют. 2021 12:08
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Яйця курячі С-О
Код ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
|
Кількість: 15 780 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 лют. 2021 16:15 | |
| Не вказано | 4 лют. 2021 16:15 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 21 січ. 2021 12:13 | |
| Не вказано | 21 січ. 2021 12:12 | |
| Не вказано | 21 січ. 2021 12:12 | |
| Не вказано | 21 січ. 2021 12:12 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 3 лют. 2021 20:00 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 лют. 2021 18:32 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 18:32 | |
| Цінова пропозиція | 3 лют. 2021 18:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 лют. 2021 18:32 | |
| Електронний підпис | 3 лют. 2021 20:00 | |
| Кошторис | 3 лют. 2021 18:32 | |
| Підтвердження відповідності | 3 лют. 2021 18:32 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 лют. 2021 14:54 | |
| Не вказано | 5 лют. 2021 14:54 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 16 лют. 2021 12:08 | |
| Підписаний договір | 16 лют. 2021 12:07 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 2 лют. 2021 16:31 |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Електронний підпис | 2 лют. 2021 16:31 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 | |
| Не вказано | 2 лют. 2021 16:21 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 | |
| Не вказано | 3 лют. 2021 23:56 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Вінницький національний аграрний універсВас може зацікавити
44 100,00 грн без ПДВ
Дивитись92 527,50 грн без ПДВ
Дивитись53 600,00 грн без ПДВ
Дивитись