М'ясо (в асортименті)

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі – технічна специфікація).

Очікувана вартість

139 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 21 січ. 2021 10:57

до 27 січ. 2021 10:00

Прийом пропозицій

з 27 січ. 2021 18:00

до 4 лют. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 4 лют. 2021 00:02

до 4 лют. 2021 11:11

Пропозиції розглянуто

з 4 лют. 2021 11:11

до 15 лют. 2021 10:50

Подання пропозицій:
27 січ. 2021 18:00 – 4 лют. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
21 січ. 2021 10:57 – 27 січ. 2021 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04591618
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 20351, Черкаська область, Уманський р-н., смт. Бабанка, вул. Соборна, буд. 17А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Іванівна Декар
Володіння мовою:
Телефон:
+380474495340
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Свинина свіжа чи охолоджена без кістки

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

500 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20351, Черкаська область, Уманський район, селище міського типу Бабанка, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 17А
2

М"ясо птиці (четвертина куряча задня)

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

1 300 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20351, Черкаська область, Уманський район, селище міського типу Бабанка, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 17А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 січ. 2021 10:58
Документи закупівлі 21 січ. 2021 10:57

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунки за кожну поставлену партію Продукції здійснюється Покупцем у безготівковому порядку в українській національній валюті - гривнях - шляхом перерахування Покупцем грошових коштів на поточний рахунок Постачальника. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції - під час проведення закупівлі усі документи, що мають відношення до пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
139 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
695,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Грушовенко Ніна Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380969909890, 380969909890 ЄДРПОУ:
3216417965

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 29 січ. 2021 08:50
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Електронний підпис 29 січ. 2021 08:50
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43
Підтвердження відповідності 29 січ. 2021 08:43

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 лют. 2021 11:11
Протокол розгляду 4 лют. 2021 11:08

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 15 лют. 2021 10:49
Електронний підпис 15 лют. 2021 10:50

Пропозиція

139 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БАБАНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 - 15110000-2 М’ясо (Стегно куряче, охолоджене, ДСТУ 3143, Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590, М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589)
ДК 021:2015 - 15110000-2 М’ясо (Стегно куряче, охолоджене, ДСТУ 3143, Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590, М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589)
Ім'я:
АНЖЕЛІКА ОМЕЛЬЯНІВНА ДИКУН
E-mail: [email protected] Телефон: +380960744831 ЄДРПОУ:
25998889

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

146 030,00 грн без ПДВ

Дивитись
М’ясо Свинина (м’якоть без кістки свинна, охолоджена ДСТУ 4590), М’ясо Яловичина (м’якоть без кістки яловича, охолоджена ДСТУ 4589).
М’ясо Свинина (м’якоть без кістки свинна, охолоджена ДСТУ 4590), М’ясо Яловичина (м’якоть без кістки яловича, охолоджена ДСТУ 4589).
Ім'я:
Фесіна Григорій Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: 380976687762 ЄДРПОУ:
21733043

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

238 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143
Ім'я:
Вікторія Боднарчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380977299091 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20099029

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

157 725,00 грн без ПДВ

Дивитись