Електрична енергія
Під час проведення спрощеної закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення спрощеної закупівлі усі документи, що мають відношення до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та складаються
з 19 січ. 2021 14:48
до 25 січ. 2021 14:52
з 25 січ. 2021 14:52
до 28 січ. 2021 14:52
з 28 січ. 2021 14:56
до 3 лют. 2021 07:55
з 3 лют. 2021 07:55
до 22 лют. 2021 18:36
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 41 000 кВт*год |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 24313, Вінницька область, с.Гордіївка, вулиця Центральна 61 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 19 січ. 2021 14:48 | |
| Проєкт договору | 19 січ. 2021 14:48 | |
| Електронний підпис | 19 січ. 2021 14:54 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 26 січ. 2021 09:10 |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Електронний підпис | 26 січ. 2021 09:10 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 | |
| Не вказано | 26 січ. 2021 08:43 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 2 лют. 2021 18:32 | |
| Електронний підпис | 3 лют. 2021 07:55 | |
| Ліцензія | 3 лют. 2021 07:50 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 лют. 2021 18:36 | |
| Підписаний договір | 22 лют. 2021 18:23 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КП Гордіївський дошкільний заклад (дитячий садок)Вас може зацікавити
93 025,00 грн без ПДВ
Дивитись122 500,00 грн без ПДВ
Дивитись158 333,33 грн без ПДВ
Дивитись