Труба профільна (квадратна)
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначені у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої
з 15 січ. 2021 11:48
до 21 січ. 2021 09:00
з 21 січ. 2021 12:00
до 29 січ. 2021 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Труба профільна (квадратна)
Код ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
|
Кількість: 3,8762 т. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 січ. 2021 11:47 | |
| Не вказано | 15 січ. 2021 11:51 | |
| Не вказано | 15 січ. 2021 11:47 | |
| Не вказано | 15 січ. 2021 11:47 | |
| Електронний підпис | 15 січ. 2021 11:52 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Вінницький національний аграрний універсВас може зацікавити
211 145,83 грн без ПДВ
Дивитись96 524,00 грн без ПДВ
Дивитись135 908,98 грн без ПДВ
Дивитись