«Послуги з теплопостачання» (ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов'язана продукція)
Причина скасування закупівлі
Причина
непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)
Пояснення
Відмінити замовником переговорну процедуру закупівлі ідентифікатор закупівлі UA-2021-01-15-001840-c, згідно предмету закупівлі «Послуги з теплопостачання» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов'язана продукція» згідно з ч. 8 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 17 черв. 2021 12:29 | |
| Не вказано | 17 черв. 2021 11:58 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
«Послуги з теплопостачання» (ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов'язана продукція)
Код ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 79022, Львівська область, місто Львів, вулиця Виговського, 7а |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 січ. 2021 16:18 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 січ. 2021 16:23 | |
| Не вказано | 15 січ. 2021 16:22 |
Пропозиція
790 570,00 грн з ПДВСтатус
переможець