Збір, обробка інформаційних повідомлень, технічна підтримка, перенаправлення дзвінків, формування та розповсюдження SMS повідомлень (вдруге).

Очікувана вартість

207 648,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 6 січ. 2021 09:40

до 14 січ. 2021 08:00

Прийом пропозицій

з 14 січ. 2021 08:00

до 19 січ. 2021 08:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
14 січ. 2021 08:00 – 19 січ. 2021 08:00
Період уточнень:
6 січ. 2021 09:40 – 14 січ. 2021 08:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00131587
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79026, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Хлєбніков Олександр Іванович
Володіння мовою:
Телефон:
380322392367
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Збір, обробка інформаційних повідомлень, технічна підтримка та інформаційних повідомлень та короткого номеру

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

20 січ. 2021 – 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Перенаправлення дзвінків через сервісний голосовий номер доступу

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

20 січ. 2021 – 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
3

Формування та розповсюдження SMS повідомлень з Короткого номеру

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

36 000 послуга

Період доставки:

20 січ. 2021 – 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 січ. 2021 09:42
Документи закупівлі 6 січ. 2021 09:41

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( календарні )
Опис:
Рахунок виставляється в одноденний строк з моменту підписання акту приймання-передачі наданих послуг.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
207 648,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 076,48 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"

Вас може зацікавити

(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах з...
Ім'я:
Швець В'ячеслав Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380372583872 ЄДРПОУ:
22843868

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
Ім'я:
Ольга Сулима
E-mail: [email protected] Телефон: +380442348177 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02010787
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

199 600,00 грн без ПДВ

Дивитись