Місцезнаходження-Україна Тернопільська область смт. Підволочиськ 47800 вул. А. Шептицького, 4 Категорія Замовника -Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територальної громади (юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів)

Згідно договору. Місцезнаходження-Україна Тернопільська область смт. Підволочиськ 47800 вул. А. Шептицького, 4 Категорія Замовника -Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територальної громади (юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів)

Очікувана вартість

200 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

під час оприлюднення оголошення про проведення переговорної процедури, нею було допущено помилку, а саме замість назви закупівлі зазначено адресу та категорію замовника.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 січ. 2021 10:39
Електронний підпис 12 січ. 2021 10:41

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40508989
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 47800, Тернопільська область, смт. Підволочиськ, вул. А. Шептицького, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірена Витвицька
Володіння мовою:
Телефон:
+380970621112
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

теплова енергії в гарячій воді та послуга з централізованого постачання теплової енергії.

Код ДК 021:2015: 09321000-5 Вода гаряча

Кількість:

111,141 гігакалорія

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 47800, Тернопільська область, Підволочиськ, Б.Хмельницького,4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 5 січ. 2021 16:12
Електронний підпис 5 січ. 2021 16:13

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )
Опис:
Оплата здійснюєтьсч протягос 10 робочих днів з дня підписання акту.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
200 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Козіцький Юрій Андрійович
Телефон: +380352269309 ЄДРПОУ:
03353590

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 січ. 2021 16:15
Протокол розгляду 5 січ. 2021 16:14

Пропозиція

200 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Підволочиської селищної ради